Esra Erol’da

Zuhal Topal Sevgi ve Çağrı Boşanıyor
Esra Erol’da 2 ocak Neden Yayınlanmıyor 2017
Esra Erol’da Berke Kimdir ?
Esra Erol’da Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? 2017 2018 yeni sezon
Güncelleme 16.08.2017 Esra Erol’da programı ile ilgili basında çıkan devam etmeyecek haberleri asparagas haber çıktı. Bu haberlere karşılık Esra Erol’da yeni sezon tanıtımını yayınladı. Son gelen bilgilere göre Esra Erol’da 2017 2018..
Esra Erolda Caner ve Berke Ayrılıyor mu ?
Esra Erolda evlilik ve izdivaç programının en renkli isimlerinden birisi olan Caner ile Berke arasında sıkıntılar yaşandığı konuşulmaya başlandı. Caner Esra Erolda programında evlenmiş ve hemen akabinde kanalda çalışmaya başlamıştı...
Esra Erol’da Bahar Stüdyoyu Neden Terk Etti ?
Esra Erol adlı evlilik programında Bahar’ın stüdyoyu terk etmesi konuşuluyor. Bahar Mesut ile olan ilişkisinin nasıl olduğunu anlatırken , Gamze araya girerek olanlara cevap vermek istedi. Gamze daha önce Mesut..
Evlilik Programları Ne Zaman Bitecek? Yasaklanacak?
Son Güncelleme Yılan hikayesine dönen bu evlilik programları devam mı edecek bitecek mi işi sonunda sonuçlandı. Tüm evlilik programları bitti yerlerine cinayet ve kayıp arama programları başladı. Güncelleme 18.08.2017: Basında..
1 Mayıs Evlilik Programları Neden Yok(Esra Erol Evleneceksen Gel Zuhal Topal)
1 Mayıs’tan itibaren tüm Türkiye’de yayın yapan tüm televizyon kuruluşlarının evlilik ve arkadaş bulma konsepti ile ilgili program yapmaları yasaklandı. Bu yasak resmi gazetede yayınlanır yayınlanmaz geçerli olduğu için artık Esra..
Esra Erol Neden Evlilik Programını bırakıyor? Yeni Sezonda Devam Edecek mi? 2017
Güncelleme 16.08.2017 Esra Erol’da programı ile ilgili basında çıkan devam etmeyecek haberleri asparagas haber çıktı. Bu haberlere karşılık Esra Erol’da yeni sezon tanıtımını yayınladı. Son gelen bilgilere göre Esra Erol’da 2017 2018..
Esra Erol’da Ayça’nın İtirafları Neler Esra Erol Ne Cevap Verecek
Esra Erol’da  izdivaç ve evlilik programı  yeni bir itiraf ile sarsılıyor.  Kendi instagram sayfasından canlı yayınla tüm soruları cevaplayan Ayça herşeyin kurmaca olduğunu savundu. Esra Erol’da evlilik programı gündemdeki yerini..
Esra Erol’da Mustafa Stüdyoyu Neden Terk Etti ?
Esra Erol’da 2 Mart programına Mustafa ve Ceyda arasında yaşanan olaylar gündeme bomba gibi  düştü.İkili arasında kıskançlıktan dolayı tartışmalar yaşanıyordu. Mustafa Ceyda’yı eski talipleriyle görüştüğü için tepkide bulunuyordu.Olaya bir anda..
Esra Erol’da Berke’ye Ne Teklifi Yapıldı ? Caner’in Tepkisi Ne Oldu ?
Esra Erol’da Caner – Berke ilişkisi gündemdeki yerini korumaya devam ederken Esra Erol yeni bir sürpriz yapma hazırlığında.Caner’i umreye gönderen daha sonra Caner’in rüyada gördüğünü söylediği Berke ile evlenme işlerinde bütün yardımları..
Esra Erol’da Ercan Çiftçi Kimdir ? Kim için Geldi ?
Esra Erol’da 2 Mart programına Sürpriz bir isim dahil olacak.Daha önce Kısmetse Olur programında yarışmacı olan Ercan Çiftçi şimdi de Esra Erol’da programına dahil olacak. Esra Erol’da Ercan Çiftçi Kimdir?..