Esaretim Sensin

Esaretim Sensin 17 Nisan Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor
Esaretim Sensin dizisi final yaptı. Bilindiği üzere sizlere çok önceden bu konuda bilgi vermiştik. Esaretim Sensin  dizisi 55. bölümü ile 14 nisan cuma günü final yaparak ekran macerasını sonlandıracaktı. 17 nisan..
Esaretim Sensin 27 Mart Özeti 41. Bölüm Fragmanı
Esaretim Sensin 27 Mart pazartesi günü 41. Bölümü ile ekranlara gelecek. Sevilen dizinin bu bölümünde de birbirinden ilginç hadiseler yaşanacak. Esaretim Sensin 41. Bölüm Özeti Esaretim Sensin 41. Bölümünde ilginç..
Esaretim Sensin 21 Mart Özeti 37. Bölüm Fragmanı
Fox TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanmaya devam eden Esaretim Sensin kaldığı yerden tüm heyecanı ile devam ediyor. Esaretim Sensin bu günde sürprizlerle ekranlara geliyor. İşte ayrıntılar. Esaretim Sensin..
Esaretim Sensin 20 Mart Özeti 36. Bölüm Fragmanı
Esaretim Sensin Fox TV ekranlarında tüm hızıyla devam ediyor. Kadrosunda yaptığı yeniliklerle daha ilginç hale gelen dizi bu bölümünde de ilginç olaylarla karşımıza gelecek. İşte ayrıntılar…. Esaretim Sensin 36. Bölüm..
Esaretim Sensin Yusuf Kimdir ?(Mehmet Uğur Nak)
Esaretim Sensin dizisine yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Diziye yeni katılan oyuncu Yusuf karakteriyle izleyicilerinin karşısında olacak. Esaretim Sensin dizisi kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Kadrosunda yaptığı değişiklik ve yeniliklerle..
Esaretim Sensin Yeni Simay Kimdir (Esengül Aypek)
Esaretim Sensin dizisinde Simay karakterini canlandıran Elif Güçkıran’ın yerine bu karakteri Esengül Aypek isimli oyuncu canlandıracak.Bu değişikliğin sebebi henüz açıklanmadı. Ancak şunu belirtmeliyiz ki Simay karakterini canlandıran Elil Güçkıran bu..
Esaretim Sensin Elif Güçkıran Diziden Neden Ayrıldı
Esaretim Sensin dizisinde yeni yüzlerin gelmesi ile birlikte yeni bir hava gelmiş durumda. Ancak dizide gayet başarılı olan ve Simay karakteri ile seyircinin gönlünde taht kuran Elif Güçkıran’ın neden ayrıldığı..
Esaretim Sensin Kerim Ölecek mi ? Diziden Ayrılıyor mu
Fox ekranlarında  haftaiçi hergün yayınlanmaya devam eden ve sevilerek izlenen dizisi Esaretim Sensin bugün de çok heyecanlıydı.Esaretim Sensin bu gün yayınlanan programıyla heyecanı doruk noktasında bırakmayı başardı.Kırımlı Ailesinin babası Vedat’ın..
Esaretim Sensin 15 Şubat 16 Şubat 17 Şubat Özeti 13. Bölüm 15. bölüm Fragmanı
Esaretim Sensin 15 Şubat 16 Şubat 17 Şubat Özeti Başrollerinde Elif Güçkıran,Yağmur Özbamacı Mermer,Selin Işık ve Metehan Şahiner’in oynadığı Esaretim Sensin ekranlarda tutunmaya çalışıyor.Yayın saatinin değişmesinden sonra da reytinglerde belli..
Esaretim Sensin Final Yapıyor( Çekimler Durdu mu)
Esaretim Sensin dizisi çekimleri durdu. Esaretim Sensin dizisinin 55. bölüm çekimleri sonrası dizinin final sahneleri de tamamlandı. Esaretim Sensin dizisinin son bölümü ise 14 nisan cuma günü ekranlara gelecek. Esaretim Sensin dizisi..