En İyi Benim

En İyi Benim 9 Ocak Sıdıka Bal Kimdir?
En İyi Benim 9 Ocak Pazartesi Fox Tv ekranlarında izleyiciyle buluştu.  En İyi Benim 9 Ocak Pazartesi günü izleyiciyle buluşan  gelin adayları arasında yer alan Sıdıka oldukça iddialı isimlerden birisi.En İyi Benim..
En İyi Benim 9 Ocak Olena Melnichuk Kimdir?
En İyi Benim’e 9 Ocak’ta gelen damat adayına talip olan gelin adaylarından biri Olena Melnichuk. 20 yaşında aslen Ukraynalı. Üç yıldır Türkiye’de yaşıyor. Annesiyle yaşayan sarışın güzel, bir kuaför dükkanları..
En İyi Benim 13 ocak Özgür Kimi Seçti
En İyi Benim 13 ocak cuma günü izleyicisi karşısına çıkacak. En İyi Benim de 9 ocak 13 ocak haftasında Özgür Şengün isimli bir damat adayı hayatının aşkını seçmeye çalışacak. Sizlere şimdi Özgür Şengün..
En İyi Benim 9 Ocak Ece Yıldız Kimdir?
En İyi Benim 9 Ocak Pazartesi günü  71.bölümü ile karşınıza gelecek.Her hafta olduğu gibi bir damat adayı ve onun beğenisini almak için yemeğine, görünüşüne ve davranışlarına dikkat eden dört gelin adayı..
En İyi Benim 9 Ocak Özgür Şengün Kimdir?
  En İyi Benim 9 Ocak Özgür Şengün 1989 Malatya doğumlu. 1.88 boyunda Ataşehir’de Güzellik merkezi sahibi aylık 15.000tl-20.000tl arasında geliri var. Zamanında vücut geliştirme ile uğraşmış. Ajans rönesans’a kayıtlı oyuncudur.En..
En İyi Benim 9 Ocak Pazartesi Fragmanı
Fox Tv ekranlarının sevilen programı En İyi Benim  71.bölüm fragmanı yayınlandı.En İyi Benim 71.Bölüm Erkek yarışmacısı ilk gelin adayına’ endamların değil  karakterlerin yakışması diyerek’ tavrını belirlemiş oldu.Yarışmayla ilgili detayları ve yarışmacılarla..
En İyi Benim 70.Bölüm Ceren Neden Yok?
Fox tv ekranlarının En İyi Benim programında 70.Bölümde Ceren’in olmadığı rahatsız olduğu için katılamayacağı belirtilmiştir.Bu dünkü bölümde yaşanan bayılması yüzünden katılamayacağını işaret ediyor. En İyi Benim 69.Bölüm de Victoria’nın Burak..
En İyi Benim 7 Ocak Burak Kimi Seçti?
En İyi Benim 7 Ocak finalinde Kimi seçecek?Bütün kız yarışmacılar Burak’ın evinde toplanarak heyacanla sonucu bekliyecekler. Peki Burak nasıl bir kız adayı istiyor.Çok kıskanç olan Burak eşinin çalışmasını istemiyor .Burak’ın..