Bu Sayılmaz

Bu Sayılmaz Neden Final Yapıyor? İşte Nedeni
Binnur Kaya, Settar Tanrıöğen ve Mustafa Üstündağ’ın başrollerini paylaştığı Bu Sayılmaz dizisi için final kararı alındı. Bu Sayılmaz  dizisi ilk 3 bölümde bekleneni karşılayamayınca 4. bölümü ile Pt1 olarak adlandırılan 20:00 22:30..
Bu Sayılmaz Armağan Şarkıları Türküleri(Çöktüm Çöktüm)
Fox Tv ekranlarının merakla beklenen yeni dizisi Bu Sayılmaz’a Sayılmaz damga vurmaya geliyor. Bu Sayılmaz dizisinde Armağan Sayılmaz karakterine Mustafa Üstündağ hayat verecek. İşte Mustafa Üstündağ’dan Çöktüm Şarkısı Sözleri yok mu..
Bu Sayılmaz Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?
Güncelleme 25 ağustos:  Bu Sayılmaz dizisi kesin final tarihi açıklandı. Bu Sayılmaz dizisi için Fox Tv 3 5 bölüm bile dayanmadı ve Bu Sayılmaz’ın final bölümü olarak 30 ağustosta ekranlara gelecek 4...
Bu Sayılmaz Dizisinde İzleyici Olarak Katılmak?
25 Film yine harika bir projeye daha imza atmaya hazırlanıyor. Amerilan Sitkom tarzında ekranlara gelecek Bu Sayılmaz dizisinde adeta izleyiciler de oyuncu olarak sette yer alacak. Yanlış anlamayın izleyici sadece..
Bu Sayılmaz Dizisi Konusu
25 Filmin yapımcılığını üstlendiği sitcom tarzındaki Bu Sayılmaz dizisinin yönetmenliğini Murat Kaman yapacak. Senaryosunu ise Zeynep Karakaşoğlu, Elif Bilgin ve Kamuran Süner yazacak.  Dizide Binnur Kaya, Settar Tanrıöğen ve Mustafa Üstündağ gibi ünlü..
Bu Sayılmaz Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
Fox TV yine adından söz ettirecek farklı bir diziyle gündeme gelmeye hazırlanıyor. 9 ağustos çarşamba akşamı ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkacak olan Bu Sayılmaz dizisi sitkom tarzında olacak ve..