Babacandır

Baba Candır Final mi Yapacak ?
TRT ekranlarında pazar akşamları izleyicisi karşısına çıkan Baba Candır dizisi 13 nisan 2017 perşembe akşamı 66. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edeceğini duyurdu.   aldığı sürpriz bir kararla perşembe..
Baba Candır Neden Yayınlanmıyor Yayın Günü mü Değişti
  [mavitext]Güncelleme: Baba Candır dizisi 30 mart perşembe günü yeni bölümü ile izleyicisi karşısına çıkacak. [/mavitext] TRT ekranlarında pazar akşamları 2000 ‘de yayınlanan dizi Baba Candır aldığı sürpriz bir kararla perşembe akşamları..
Baba Candır 19 Mart’ta Final mi Yapacak? Gün mü değiştirecek?
Baba Candır dizisi 16 nisan pazar günü 66. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek. İşte MF yapımdan gelen resmi açıklama. Baba Candır dizisi final yaptıktan sonra Trt 1 ekranlarında..
Baba Candır Yaman Kimdir?
Yapımcılığını MF Yapımın üstlendiği TRT 1’in sevilen dizisi Baba Candır’a yeni bir oyuncu katılıyor.Baba Candır adlı diziye 54. bölüm ile birlikte daha önce Acil Aşk Aranıyor ve Rengarenk dizilerinde yeralan..
Baba Candır Salih Babanın Sazla Söylediği Türkü 29 Mayıs 40. Bölüm
Baba Candır Salih Babanın Söylediği Türkü Kimin Adı Ne Hangi Türkü TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Baba Candır 40. Bölümünde 29 Mayısda Salih Babanın sazla çaldığı türkü damgasını vurdu. Sevilen..
Baba Candır 2016 2017 2. Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor
Baba Candır 2016 2. Sezon Ne Zaman Hangi Ay Başlıyor ? TRT ekranlarının geçen yıl başlayan dizisi Baba Candır 41. Bölümü ile sezon finalini çektikten sonra ne zaman başlayacak detayları..
Baba Candır 39. Bölüm 2. Fragmanı Salih ve Hasan Öldü Mü 22 Mayıs
Baba Candır 39. Bölüm Fragmanı 22 Mayıs Pazartesi Neler Olacak Özeti TRT 1 ekranlarında gelen Baba Candır yeni bölümleri ile sezon finali öncesi ekrana geliyor. Geçen hafta yaşananlar izleyiciyi hiç..
Baba Candır Sezon Finali Fragmanı 5 Haziran 41. Bölüm
Baba Candır Sezon Finali Ne zaman Olacak Kaçıncı Bölüm Bitecek ? 2 Ağustos 2015 tarihinde ilk bölümü ile TRT 1 ekranlarında başlayan komedi dizisi Baba Candır 2016 Sezon finalini ne..
Baba Candır Hasan (Mehmet Ulay) Diziden Ayrılıyor Mu Ölecek Mi ?
Baba Candır Hasan Bey Ölecek Mi Diziden Ayrılıyor Mu Neden Ayrıldı ? 15 22 Mayıs 38. ve 39. bölüm tüyoları Baba Candır 38. Bölüm fragmanı ile yeni bölümde herkesi heyecanlandıracak..
Baba Candır Settar Tanrıöğen (Salih) Diziden Neden Ayrıldı Ölecek Mi
Baba Candır Salih Baba Ölecek Mi Kurtulacak Mı ? Dizden Ayrılıyor Çıkıyor Mu ? 15 22 Mayıs Pazar TRT ekranlarında yeni bölümleriyle gelmeye devam eden Baba Candır 15 Mayıs Pazar..