Ateş Böceği

21 Eylül Ateş Böceği Neden Yok Final Mi Yaptı?
Kiralık Aşk dizisinden tanıdığımız Barış Yöş’ün yönetmen koltuğunda oturduğu Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz’in başrollerini paylaştığı dizide: Seda Güven, Durul Bazan, Belma Canciğer, Şebnem Dilligil, Gözde Çığacı, Çağrı Çıtanak, Berkay Tulumbacı, Alicia..
dizibilgi google play
31 Ağustos Ateş Böceği Neden Yok?
Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Ateş Böceği bayram öncesi izleyicisi karşısında olamayacak. Başrollerini Seçkin Özdemir ve  Nilay Deniz’in paylaştığı Ateş Böceği dizisi 10. bölümü ile 31 ağustos perşembe akşamı izleyicisi karşısına çıkacaktı;..
Ateşböceği Yeni Sezonda Devam Edecek mi?
Ateşböceği’nden Final Açıklaması 25 Ekim Çarşamba 22.30’da 16. bölümü Ateşböceği final yaparak ekranlara veda edecek. Ateşböceği final tarihi kesindir. Güncelleme: 28.08.2017 Ateşböceği dizisi kesin olarak yeni sezon onayını aldı. Ateşböceği  dizisi..
Ateş Böceği Tanıtım Fragmanı
Star Tv ekranlarında 29 haziran perşembe akşamı yayınlanacağı açıklanan Ateş Böceği dizisinin çekimleri mayıs ayında başlamıştı. Mia yapım tarafından devam eden çekimler oldukça eğlenceli şekilde devam ediyor. Ateş Böceği dizisinde Barış ve..
Ateş Böceği Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
Star Tv’nin 2017 yaz sezonunda en çok merak edilen dizilerinden Ateş Böceği 29 haziran perşembe günü ilk bölümü ile ekranlarımızda olacak. Mia Yapım tarafından hazırlanarak ekranlara getirilecek olan Ateş Böceği..