Final Yapan Diziler

Ekranda Büyük Rekabet Yeni Sezon 2018-2019 Döneminde Perşembe Günü Rekabeti
Eylül ayı gelmesi ile tv de yeni sezon başlamış bulunmakta. eski sezondan devam eden diziler, yapımlar olduğu gibi yeni sezonda, yeni dizilerde tv de farklı kanallarda seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor...
Sensiz Olmaz 31 Ekim Özeti 34. Bölüm Fragmanı
Sensiz Olmaz 31 ekim salı günü 23:15’de 34. bölümü ile Kanal 7  ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. İşte sizler için yazdığımız Sensiz Olmaz dizisi özeti Sensiz Olmaz 31 Ekim Özeti Rudra küçüklüğündeki..
Sensiz Olmaz 30 Ekim Özeti 33. Bölüm Fragmanı
Küçüklük anlar Rudranın hazırladığı güzel bir romantik akşamı Paronun kalbini yumşatmaya yeter. Rudra sevdiceğinin boynundeki kırmızı ipi ayırarak, gerdanlık takar. Paro ona kar yağdırmasını söyleyince Rudra yastık içi peruşlardan yağdırmış..
Sensiz Olmaz 25 Ekim Özeti 32. Bölüm Fragmanı
Sensiz Olmaz 25 Ekim çarşamba günü 32. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Sensiz Olmaz 25 Ekim özetinde ise işler karışacak. Sensiz Olmaz 25 Ekim Özeti Mala oğlunu dahada üzmek istemez..
Sensiz Olmaz 24 Ekim Fragmanı 31. Bölüm Özeti
Sensiz Olmaz dizisi 24 ekin salı günü 31. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Sensiz Olmaz 31. bölüm özetini vermeden önce sizlere Sensiz Olmaz dizisinin sadece pazartesi, salı ve çarşamba..
Sensiz Olmaz 23 Ekim Fragmanı 30. Bölüm Özeti
Sensiz olmaz dizisi gün değiştirdi. Bilindiği üzere 26. bölümü ile 14 ekim cumartesi ekran karşısına çıkan Sensiz olmaz dizisi için şok bir karar alındı ve Sensiz Olmaz dizisi sadece 16 ekim pazartesiden..
Sensiz Olmaz 8 Ekim 9 Ekim 10 Ekim Özeti 21 22 ve 23. Bölüm
Kanal 7’nin sevilen dizisi Sensiz Olmaz 8 ekim pazar günü 21. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. İşte Sensiz Olmaz 8 ekim özeti Sensiz Olmaz 21. Bölüm Özeti BSD Paro..
Sensiz Olmaz 19. Bölüm Özeti(Rang Rangsiya Episode Summary)
Sensiz Olmaz 19. Bölüm Özeti RK gazetedeki çocukluk fotolarını ikinci kere kahvaltıda görünce çılğına döner. Sinirle ortalığı dağıtır. Madhu’ya bağırır. Yaşadığına pişman edeceğini söyler. Kenny haberi sıcağıyla babasına yetiştirir. Anlıycağınız..
AteşBöceği Neden Final Yapıyor? İşte Kesin Final Nedeni ve Tarihi
Mia Yapım’ın Star Tv ekranlarına hediyesi Ateşböceği’nden ne yazık ki kötü haber geldi. aslına bakılırsa bu kötü haber 2 ekim de gelmişti. Zira başarılı dizi Ateşböceği 1 ekimde ekranlara gelen 13...
Sensiz Olmaz 7 Ekim Özeti 20. Bölüm Fragmanı
Sensiz Olmaz 7 Ekim cumartesi günü 20. bölümü ile izleyicisi karşısına çıkacak. Sensiz Olmaz’ın 20. bölüm fragmanında yeni bir fırtına olduğunu görüyoruz. Sensiz Olmaz 7 Ekim Özeti Dizimiz tüm güzelliğiyle devam..