Filinta Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak ? Tanıtım Fragmanı

Geçtiğimiz yıl yani 2014 de yayınlanmaya başlayan Trt’nin yeni yerli dizisi Filinta Mustafa önümüzdeki günlerde 2. Yeni sezonun olan 2015-2016 sezonunun ilk bölümü olan 27. Bölümünü yayınlamaya hazırlanıyor.

Yazımızdan Filinta Mustafa dizisinin Yeni Sezon tanıtım fragmanını izleyebilirsiniz…

Peki Filinta Ne Zaman Başlayacak ? 2015

İlk Osmanlı Polisiye dizisi olan Filinta önümüzdeki Eylül ayının 2. veya 3. haftası Trt ekranlarına gelecek. Şuan tam tarih belli olmamakla beraber dizinin 2. yeni sezonun 2016 Haziran ayına kadar devam edeceğin biliyoruz. Yani Filinta dizisi bitiyor mu ? sorusuna en azından bu yıl bitmeyecek diyebiliriz.

Filinta Mustafa 2. Yeni sezon çekimleri Ağustos ayında başlamış olup kamera arkası görüntülerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Lara Zaharyas, Kadı Gıyaseddin, Boris Zaharyas, Bıçak Ali ve Süreyya gibi önemli karakterleriyle öenli bir tarih dizisi olan Filinta Mustafa özellikle orta yaş grubu tarafından çok seviliyor. Tarihi sevenler de Filinta Mustafa ve Diriliş Ertuğrul gibi dizileri çok izliyor.

Avrupa’nın en büyük dizi seti özelliğini taşıyan İzmit’deki sette çekilen Filinta Mustafa için önemli paralar harcanıyor.

filinta mustafa 2. yeni sezon tanıtım fragmanı izle
filinta mustafa 2. yeni sezon tanıtım fragmanı izle

Filinta Mustafa Tabıtım Fragmanı 2015 Eylül henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı an sayfamızda yer verilecektir…

Filinta Mustafa Sizce Reyting Sıralamasında Kaçıncı Olur ? Yorumlarınızı bekliyoruz…

Filinta Mustafa 2. Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı 2015 Eylül 

 

 

 

READ  Filinta Mustafa 3. Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlandı 2. Abdülhamit Han