Filinta Mustafa (Onur Tuna) Diziden Neden Ayrıldı Çıktı

Filinta Mustafa (Onur Tuna) Diziden Neden Ayrıldı Niye Çıktı

filinta mustafaTrt’nin ilk Osmanlı polisiye dizisinden bir ayrılık mı yaşanıyor Onur Tuna diziden ayrılıyor mu neden yeni diziye geçti Filinta Mustafa Ölecek Mi Öldü Mü Kurtulacak mıişte tüm bu soruların cevabı yazımızda olacak.

Filinta Mustafa (Onur Tuna) Diziden Neden Ayrıldı ?

filinta mustafa 3. sezon foto (2)

Ekranların en pahalı yapımlarından olan Filinta Mustafa dizisinin başrolü Onur Tuna ayrılık iddiaları ortaya atıldı sosyal medyada ortaya atılan haberlere göre dizinin en önemli oyuncusu Ağustos ayında başlatılması planlanan Cesur Yürek dizisine geçtiği yönde. Oyuncu kadrosunun bir kısmını açıklayan dizinin başrolü olacak Onur Tuna bu habere göre Filinta Mustafa’nın 3. sezonunda olmayacak. Filinta Mustafa Bin Yılın şafağında dizisi 2. sezonu ile ekranda olan Onur Tuna 2016 2017 yeni 3. sezonda 2. Abdülhamit Han dizisinden ayrılacak.

filinta mustafa 3. sezon foto (1)

Filinta Mustafa Oyuncu kadrosunda büyük bir revizyona gitmesi bekleniyor bildiğiniz gibi dizi en önemli başrolü Kadı Gıyaseddin rolünü de öldürerek diziden çıkarmıştı. Bu yönüyle cesur bir duruş gösteren Filinta Mustafa yapımcıları yeni sezon ilk bölümde büyük ihtimal haberlerin doğrultusunda Mustafa karakteri ile Onur Tuna‘yı öldüren bir senaryo yazıp diziden ayıracak gibi duruyor.

Filinta Mustafa dizisi bu yönüyle gerçekten yabancı dizilere çok benziyor diziden hiç ölmeyecek dediğimiz karakterleri çıkarabiliyor. Verdiğimiz haberler doğrultusunda farklı bir gelişme olursa sizleri bilgilendireceğiz.

Filinta Mustafa (Onur Tuna) Diziden Neden Ayrıldı Çıktı (10 Yorum)

  1. Delikanli onur turkmileti seninle gercekden gurduyyor yola devam 2yiyit filinta bicak ali aydi aslanlar eyvalla