Fi Dizisi Ne Zaman Final Yapacak? Devam Edecek mi?

Ay Yapım’ın ilk internet dizisi olma özelliğine Sahip Fi dizisi oyuncu kadrosu, Senaryosu; cinsel içerikli sahnelerinin yanında şimdi de izlenme oranları ile Türkiye gündemine oturmayı başardı.

2 nisan pazar akşamı ilk bölümü ile ekranlara gelen Fi dizisini 48 saatte 3.5 milyon kişi izledi. Bu izlenme oranı ile Puhu Tv’de izleyiciler yaklaşık 1.000.000 saatte online kaldılar.

Puhu Tv sunucuları ise ne yazık ki bu yoğun ilgide yetersiz kaldı ve dizide takılmalar oldu. Fi dizisinde benim en çok dikkatimi çeken psikolojik alt yapısı olan karma karışık bir senaryo ve cinsel sahneler oldu.

Denetimsiz bir ortamda yayınlanan Fi dizisi televizyonlarda yer alan Cinsel sahnelerin bir kaç kat fazlası ile ekranlara geldi. Tabi bu yabancı dizilerin cinsellik seviyesinin hala altında diyebiliriz.

Toplam 5 milyon kişinin Fi dizisi 1. bölümü izlemesi bekleniyor. Bu da televizyonda izlenen ve 5  reyting alan bir diziden daha iyi gelir ve daha fazla izleme demek oluyor. Bu nedenle böyle giderse Fi dizisi internet ortamında yoluna devam eder.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Serenay Sarıkaya Fi'ye Geri Dönecek mi? (Duru Fi'ye Geri Gelecek mi?)