Fi Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak

Azra Kohen’in çok satan “Fi-Çi-Pi” kitabınan uyarlanan ve  Nüket Bıçakçı tarafından senaryosu çekilen dizide, Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür ve Büşra Develi başrollerde oynuyor. Tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek devam eden yaşama karşı dik duranların hikayesi Fi, yaklaşık 60 dakikalık bölümleriyle Puhu TV’de yayınlanmaktaydı.

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizi bundan sonra Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Milliyet’ten Sina Koloğlu’nun haberine göre Fi dizisi Show TV tarafından satın alınmış durumda. Daha önce 60 dakikalık bölümleriyle Puhu TV’de ücretsiz bir şekilde yayınlanan dizi sevişme sahnelerinde yaşanan cesur sahnelerle gündeme gelmişti.

Azra Kohen’in çok satan “Fi-Çi-Pi” kitabınan uyarlanan dizi seyirci tarafından da ilgi görünce Show TV dizinin bundan sonraki bölümlerini alma kararı aldı. Bakalım dizi çok konuşulan sevişme sahnelerini bu kanalda da devam ettirebilecek mi ? Fi dizisinin ne zaman yayınlanacağı ise henüz tam olarak belli değil. Gelişmeleri kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Fi Dizisi Sezon Finali Fragmanı

 

dizibilgi google play

Fi Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak (1 Yorum)