Ferhat ile Şirin Ne Zaman Final Yapacak? Başka Kanal da Yayınlanacak mı?

Burak 12 Ara 2019 Ferhat ile Şirin  0

FOX TV ve yapım arasında imzalanan sözleşme gereği Ferhat ile Şirin 8. bölümde final yaparak ekran macerasını tamamlayacak. Ferhat ile Şirin yüksek bütçeli bir dizi olduğu için gün değiştirme gibi bir ihtimali kalmadı. Bu nedenle Ferhat ile Şirin dizisi final yapacak.

Ferhat ile Şirin, efsane kadrosuna rağmen yayından kaldırılıyor. Yayın hayatına 22 Kasım 2019 Cuma günü başlayan dizi erken final kararı alınarak yayından kaldırılıyor. Başrollerinde Cansu Dere ve Tolga Sarıtaş gibi dünyaca ünlü iki yıldızın olması bile diziyi yayından kaldırılmasına engel olamadı.

 

Ferhat İle Şirin Başka Kanal da Yayınlanacak mı?

Ferhat ile Şirin dizisinin 8 bölümlük yayın hakları yapılan sözleşme ile Fox TV’ye satılmıştı. Ferhat ile Şirin dizisinin 8 bölümden sonra ne olacağı merak konusuydu. Ferhat ile Şirin dizisinin 8 bölümden sonra satın alınmayacağı Fox Tv yönetimi tarafından O3 Medyaya yapılan toplantı ile bildirildi. Bu da yeni bir yayıncı bulunamazsa Ferhat ile Şirin dizisinin final yapacağı anlamına geliyor.

Yeni bir kanal diziyi satın alırsa devam etmesi mümkün. Ancak şuan bu diziyi satın alacak bir kanal adı gündemde değil. Dizi seyircisi dizinin bitmesini istemez ve bu isteklerini iletirlerse devam edebilir. Bu anlamda Ferhat ile Şirin dizisinin devam etmesini istiyorsanız sayfamızdan yorumlarınızı paylaşabilir. Hangi kanal da yayınlanmasını istiyorsanız yazabilirsiniz.

Ferhat ile Şirin hikayesi yarım kalacak mı başka kanal da devam edecek mi? bu sizlerin seyircinin vereceği tepkiye bağlı. Özellikle FOX TV, hiç bir dizinin gözünün yaşına bakmıyor. Bir Aile Hikayesi, Her Yerde Sen, Kurşun dizisi sonrası Ferhat ile Şirin dizisi final kararı aldı. Ferhat ile Şirin 8. bölümüyle ekran macerasını tamamlıyor.

 

Ferhat ile Şirin Ne Zaman Final Yapacak?

Ferhat ile Şirin 8. bölümde final yaparak ekran macerasını tamamlayacak. Cansu Dere, Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar gibi yıldız isimlerin yer aldığı dizi reytinglere tutunamadı. Ferhat ile Şirin final yaparak ekran macerasını tamamlayarak veda edecek.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Ferhat ile Şirin Ne Zaman Final Yapacak? Başka Kanal da Yayınlanacak mı?” üzerine 5 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Aliye Atik Ferhat ile şirin çok güzel bir dizi TV 8 de devam ederse menmun olurum

 2. Nejla dedi ki:

  Başka kanalda devam etsin lütfennnn

 3. Aysel dedi ki:

  ferhat ile şirin devam etmeli yarım kalmasın kim alırsa alsın yeter ki devam etsin

 4. Anonim dedi ki:

  BöyLe kaLiteLi usta oyuncuLar varken finaL yapması hiç hoş değiL

 5. Serdar dedi ki:

  Güzel dizi devam etmeli hangi kanal olursa olsun farketmez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir