Fenomen 30 31 Mayıs Neden Yayınlanmıyor Var Mı Yok Mu

Fenomen 30 Mayıs Pazartesi 31 Mayıs Salı  Neden Yayınlanmıyor Saat Kaçta Başlıyor Var Mı Yok Mu Bitti Mi ?

fenomen 30 31 mayıs neden yok var mı yayınlanmıyor

Tv8 ekranlarında başlayan ve Kısmetse Olur’a çok benziyor ile eleştiriler alan program Fenomen hafta içi her gün yeni bölümleri ile 16:15 de Tv8 ekranlarında başlıyordu. 7 Kız ve Erkek yarışmacının haftanın ve Türkiyenin fenomeni olamak için yarıştığı program 30 Mayıs Pazartesi ve 31 Mayıs Salı günü ekranda olması bekleniyordu fakat yayında olmadı.

Tv8 YAYIN Akışı Fenomen 30 31 Mayıs Neden Yayınlanmıyor Bitti Mi Var Mı Yok Mu ?

fenomen fotoları

DEĞERLİ Okuyucumuz sizin için akışa baktığımızda Fenomen 30 31 Mayıs yeni bölüm yayında yok fakat Çarşamba günü yeni bölümü ile ekranda olacak. Salı günüde yayınlanmayacak. 2 gün yayınlanmayan program büyük ihtimal ara vermiş olabilir. Zaten ilerleyen günlerde Fenomen’in bitmesini bekliyoruz keza reytingleri çok kötü gidiyor.

İzleyenlerin çoğu Çiğdem’in geri dönmesini istiyor. Son aldığımız habere göre Fenomen artık haftanın 3 günü yeni bölümü ile ekranda olacak buna göre Çarşamba Perşembe ve Cuma yeni bölümleri ile Tv8 başlıyor.

 

Fenomen 30 31 Mayıs Neden Yayınlanmıyor Var Mı Yok Mu (4 Yorum)

  1. çigdem geri gelmesin…
    sakın günlerini azaltmayın ben sisiz yaşayamam………………-)-)-)

  2. Fenomen yarismasinin formati degistirilseydi BBG gibi olsaydi 24 saat izleyebilinseydi kavgalarinda iletisimlerinde daha anlasilir olmasi reyting acisindan daha iyi olurdu