Fazilet Hanım ve Kızları Yasemin Kimdir (Hazal Türesan)

Fazilet Hanım ve Kızları  dizisinde Yasemin karakterine hayat verecek isim belli oldu. Fazilet Hanım ve Kızları  dizisinde Yasemin karakterine hayat veren oyuncu Hazal Türesan oldu.  Egemen’ler konağının gelini olan Yasemin Egemenler’in annesi Sevinç ve kızları Selin ile oldukça kavgalı bir gelindir.

Yasemin Egemen geçmişi oldukça sıkıntılı bir kadındır; geçmişte kötü işler yaptığı için bu gün geçmişi peşini bırakmamıştır. Görümcesi Selin ise onun geçmişini bilmese de yine de onu abisinin başına bela olarak düşünmektedir.

Özellikle Sevinç’in ölmesi ile Selin ve Yasemin arasında oldukça sıkıntılı kavgalar olacaktır. Yasemin’in kocası Gökhan Egemen ise karısının kontrolü altındadır ve pısırıktır. Yasemin Gökhan Egemen’i eli altına almıştır.

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi tam liste oyuncu kadrosu için[mavibuton] tıklayınız[/mavibuton]

 

Hazal Türesan Kimdir?

Tatlı İntikam dizisinde Başak karakterini canlandırarak son zamanlarda oldukça dikkat çekmiştir. 1985 yılında Ankara’da doğdu. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesinde tiyatro eğitimi aldı. İlk olarak Kara Para Aşk dizisinde rol aldı. 1.70 boyunda ve 50 KG’dır.

dizibilgi google play

Fazilet Hanım ve Kızları Yasemin Kimdir (Hazal Türesan) (5 Yorum)

  1. dizi fakirinsanler bu kadar para ğoz değıl fakır insanlar gurur herşerin üstündünden fakıri insanlar yanlış yansıtmayın