Fazilet Hanım ve Kızları Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi 13. bölümü ile 17 haziran cumartesi akşamı sezon finali yaparak ekranlara veda edecek.

Fazilet Hanım ve Kızları  dizisi 25 mart 2017 tarihinden beri Star Tv ekranlarının bir cumartesi klasiği olmayı başardı. Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin reyting başarısı ise Star Tv tarafından takdir edildi ve Fazilet Hanım ve Kızları  dizisi için yeni sezon onayı verildi.

Fazilet Hanım ve Kızları  dizisi    13. bölümü ile17 haziran cumartesi sezon finali yaparak izleyicisine veda edecek. Peki [saributon]Fazilet Hanım ve Kızları  yeni sezon[/saributon] ne zaman başlayacak? Detaylar için tıklayınız

Fazilet Hanım ve Kızları  dizisinde yer lan bir çok genç oyuncu ise kendisine tanıtma ve fırsatı yakaladı; bu nedenle Fazilet Hanım ve Kızları  dizisinde yer alan bir çok genç oyuncuyu yeni sezonlarda başrol olarak görebiliriz. Özellikle de Afra Saraçoğlu ve Ecem Baltacı gibi isimleri. Bence bu genç oyuncular bir sezon daha Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde devam etmeliler.

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi 2017 2018 yeni sezonunda bence oldukça zorlanacak bir dizi olacak; zira zaten çok yüksek bir reyting alamıyor bir de yeni diziler ile rakip olduğunda daha çok sıkıntı yaşayabilir. Bu nedenle ben Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin bir kaç karakter ve aşkları ile sembolleşemez ise ocak 2018’de final yaparak ekranlara veda edeceğini tahmin ediyorum.

Fazilet Hanım ve Kızları 13. Bölüm Sezon Finali fragmanı 17 haziran

Şuan için Fazilet Hanım ve Kızları  dizisi yapımcısı Avşar Film’den veya Star Tv yetkililerinden gelen bir sezon finali tarihi açıklaması yok ancak Fazilet Hanım ve Kızları  dizisi sezona zaten geç başladığı geç de bitirecektir. Özellikle sezonu erken bitiren ve diğer sezon dizileri  yokken izleyici toplama ve yeni sezonda yerine garantiye almak için geç sezon finali yapacağını düşünüyorum.

Fazilet Hanım ve Kızları Ece’nin Bebeği Ölecek mi ?
Fazilet Hanım ve kızları Hazım Ölecek mi ? Balkondan Atlayacak mı ?
Fazilet Hanım Ve Kızları 25. Bölüm Özeti 2 Aralık Fragmanı
Mahir Günşiray Fazilet Hanım ve Kızları Dizisinden Neden Ayrıldı? İşte Cevabı

“Fazilet Hanım ve Kızları Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?” üzerine 10 yorum

 1. Sinanla hazan bisey yasamadilarki niz yaghaz aski i daha doya doya yasayamiyoruz ne zaman yaghaz aski baslayacak yagiz karekyerli cocuk kardesinin aski diye haykiramiyor bile hazan sinana bogle tutkuyla as i k olmadikibaksaniza birbirlerine bakamiyorlar bile vercek ask budur sinan ne yapti ogreni ce hemen santaja hemen kotuluye basladi yagiz oglemi duyarli fedakar yapmayin lutfen yaghaz diyoruz kesinlikle

 2. Anonim dedi ki:

  Sinan ve hazan aşkları inşallah hiiiiççççç bitmez

 3. Anonim dedi ki:

  Sinan hazan aşşşşşşkkı

 4. Anonim dedi ki:

  Sinan ve hazan birbirlerine çooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkklkkkk yakışıyorlar

 5. Anonim dedi ki:

  artik yaghaz olmasin yakisi kalmaz kardesini asik oldugu kadina bile bile asikmi olacak yagiz karakterine yakismaz helede hazan il iki kaderdesi siraliycakmi onada yakismaz sinani affetsin herkez gecmisde hata yapar hepside suclu bu konuda fazilet dusurdu bu durumlara kizlarini

 6. Angela dedi ki:

  Sezon finaldan sonra lutfen sinhaz olsun cok yakisiyorlar.sinhaz tatlilar.

 7. Tuğba dedi ki:

  Bencede yağız hazan aşkı olsun inşallah Ece hazan yağız üç lusu olmaz ozaman dizinin sonu gelir çünkü artık halkın vijdani ve kalbi kardeş düşmanlığı kaldırmıyor eğer hazan yağız aşkı yazı lacaksa çok geç olmadan Sinan meselesi çözülmesi gerekirbuda yanlış iki kardeş ddüşmanlığı çarpık ilişkiler reyting almıyor buna en iyi örnek içimde ki fırtına aşk ve gurur esaretin sensin daha bir sürü var gelin yol yakın ken aile içi namussuzluk işlemeyin.

 8. Anonim dedi ki:

  Nolor sezon finali yapmasinar,yazin devam edsin.yagiz ve hazan ashki olson çok yakışıorlar

 9. Mahri dedi ki:

  Evet yagiz ve hazan olsun cok istiyoruz turkmenistansaki herkes onlarin askini bekliyor yoksa film sikiji olur

 10. Feriha dedi ki:

  Hazan Yağız aşkı görmek istiyoruz.olmasa diziyi bırakacağız.çok yakışıyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.