Fazilet Hanım ve kızları Hazım Ölecek mi ? Balkondan Atlayacak mı ?

Fazilet Hanım ve Kızları dizinden heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dizide Hazım bilindiği gibi içeceğine katılan kimyasallar yüzünden bunama hastalığına yakalandı. Rüyasında eski karısını gören Hazım Egemen karısını peşinden balkondan sarktı. Peki Harım kendini atacak mı ?

Fazilet Hanım ve Kızları Hazım Kendini Balkondan Atacak mı ?

Fazilet Hanım ve Kızlarında Hazım Egemen Ece’nin kanına giren Yasemin’in kışkırtmasıyla suyuna ilaç karıştırmış ve Hazım hastalanmasına neden olmuştu. Yasemin ise yaptığı planla olaylardan sıyrılmış ve tüm suçu Ece’nin üzerine atarak Ecenin hapse düşmesini sağlamıştı.

Hazım bilincini tamamen kaybetmiştir. Rüyasında karısını gören Hazım Egemen neden beni aldattın demesi üzerine büyük üzüntü yaşamıştır. Eşi Sevinç’in peşinden balkona giden Hazım korkuluklardan aşağı sarkar. Hazım kendini atacak mıdır ? Harım karakterine hayat veren oyuncu diziden ayrıldı mı ? Bize göre Hazım ölmeyecek. Diziden ayrılması için de bir neden yok. Sizlerde tahminlerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayın.

 

dizibilgi google play

Fazilet Hanım ve kızları Hazım Ölecek mi ? Balkondan Atlayacak mı ? (6 Yorum)

  1. Aslında yasemin öldümü diye başlık atsaydınız ıyı olurdu sonuçta hazımın ölmediğini fragmanda gördük

  2. Ayyyy kızıl engerek yine yaptı yapacağını ben en çok faziletin engereğin kocasının arkasından “sen benim kızından bile daha alıksın” demesine güldüm bakalım engerek ne zaman kuyruğunu yaptıracak ayyy çok heyecanlı yaa onun yüzünden ders bile çalışamıyorum teyze nerden alıştırdı yaa