Fazilet Hanım ve Kızları Final mi Yapacak? İşte Reytingleri

Fazilet Hanım ve Kızları  dizisi    13. bölümü ile17 haziran cumartesi sezon finali yaparak izleyicisine veda edecek. Peki [saributon]Fazilet Hanım ve Kızları  yeni sezon[/saributon] ne zaman başlayacak? Detaylar için tıklayınız.

Şuanda Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin final yapması gibi bir durum söz konusu değildir. Fazilet Hanım ve Kızları dizisi en az 2018 ocak ayına kadar Star Tv ekranlarımızda olmaya devam edecektir. Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin devam edip etmeyeceğini 2017 2018 yeni sezonunda aldığı reytingler gösterecektir.

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ilk bölümü ile 25 mart cumartesi akşamı izleyicisi karşısına çıktı. Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ilk bölümü ile 3.0 reyting alarak 11. sırada kendisine yer buldu. Fazilet Hanım ve Kızları Final dizisinin ilk bölümünü o an açık olan televizyonların sadece %7’si izledi.

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ilk bölüm itibari ile ne yazık ki beklenin çok altında reyting alarak hem yapımcısı Avşar Film’i hemden kanalı Star Tv’iyi ne üzdü nede sevindirdi. İleri ki bölümlerde reytinglerini arttıran Fazilet Hanım ve Kızları dizisi aldığı sezon sonuna kadar devam etme garantisini sıkıntı çıkarmadan tamamlayabilir; ancak Fazilet Hanım ve Kızları dizisi reytingleri biraz daha düşerse 2017 2018 yeni sezonunda ocak ayı gelmeden bir erken final görebiliriz.

Bir dizisi şuanda çok sevilmiş ve tutmuş durumda

Fazilet Hanım ve Kızları 13. Bölüm Sezon Finali fragmanı 17 haziran

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Fazilet Hanım ve kızları Hazım Ölecek mi ? Balkondan Atlayacak mı ?

Fazilet Hanım ve Kızları Final mi Yapacak? İşte Reytingleri (52 Yorum)

  1. yasiz dalgami geciyorsunuz insankarla dizi olmus 39 bölüm siz 17 .bölümden yok sezon finaliymus googleye bakmiya insana fenalik getirtiyorsunuz

  2. Kesinlikle son dönemlerin en güzel dizisi hem güldürüyor hem ağlatıyor.Lütfen yayınlanmaya devam etsin.

  3. Yağızı harcadılar. Hazan sinanla olduktan beri izlemiyorum artık. İnşalla final yaparlar biter.

  4. Hazim beyi neden çıkardılar ki diziden? Hiç gerek yokdu, dizide şimdi herşes karışacak. Severek izliyoruz Azerbaycandan. Final yapmayın amma Hazım bey bir yerlerde saklanıp sonra çıkarsa çok güzel olur.

  5. Ne olur fazilet hanim ve kızları dizisini yayindan kaldirmayin ailece seve seve seyrrdiyoruz çok kaliteli bir dizi cumartesi sabirsızlıkla beklyoruz ne olur son olmasin bidaki sezonda gormek istiyoruz duzi devam etsin

  6. İlk defa izlenecek adam akıllı bir dizi buldum onuda final yapın .Hay sizin yapacağınız ışin HAZSİN i çoooooooooook seviyorumm

    • Cok guzel bir dizi insallah final olmaz ayrica insallah hazanla sinan sevgili olur cok yakisiyorlar

  7. yapacağınız habere tüküreyim. terbiyesiz pislikler. işiniz gücünüz seo kasıp kandırmaca.