Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya Fox Habere Ne Zaman Dönecek

Burak 31 Tem 2017 Haberler  0

Fox TV Ana Haber Bültenini sunan Fatih Portakal uzun bir aradan sonra yeniden bu kanalda ana haber programını sunmaya başlayacak. Daha önce Mesut Yar’ın iddiaları üzerine Fatih Portakal ve İsmail Küçükkya’nın bir daha haber sunmayacağı konuşulmaktaydı.

Mesut Yar Fox TV’nin şov kanalı olacağını ve reyting rekorları kıran ana haber bülteninde kanalın yeni kuracağı bir haber kanalında yayınlanacağını iddia etmişti. Ancak beklenen olmadı ve haber kanalları içinde açık ara önde olan ve birinciliği kimseye kaptırmayan Fatih Portakal’la  Fox Ana Haber 14 Ağustos 2017 den itibaren hafta içi hergün 19.00 da yayınlanmaya devam edecek. İsmail Küçükkaya ise her sabah 07.15’te FOX TV’de yayınlarına devam edecek.

Bilindiği üzere Fatih Portakal yaptığı yayınlarla bazen çok büyük gündem olmaktaydı. Bunlardan bir tanesinde de Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, eşi Mihriban Aliyeva’yı cumhurbaşkanı birinci yardımcısı seçince Fatih Portakal kanalında bunu eleştirmiş ve bunun üzerine Azerbeycan da yayınları durdurulmuştu.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya Fox Habere Ne Zaman Dönecek” üzerine 2 yorum

  1. erdal erman amasya dedi ki:

    merhaba benim canım fatih portakal abiciğim ne zaman dönüyorsun artık seni çok ama çok özledim

  2. seferiye güzel dedi ki:

    dört gözle bekliyorum doğru haber doğru iki adam gibi adam haberleri onlarla seviyor ve dinliyorum yarabbim kanalın sahipleri doğru karar vermiş benim gibi binlerce yüzbinlerce kişi aynı düşünüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.