Faryalı(Timuçin ESEN) Bodrum Masalı Dizisinden Ayrılacak mı

Bodrum Masalı dizisinin 2. sezonu ile ilgili planlar ve senaryo bir bir ortaya çıkarken olaylara Şevval Sam ile Bodrum Masalı dizisi yapımcısı Erol Avcı arasında yeni sezon için anlaşma imzalanmaması patlak vermişti.

Faryalı Bodrum Masalı Dizisinden Ayrılacak mı?

Şevval Sam’a yeni sezon için Tmc Film’den anlaşma teklifi gelmedi bu olay üzerine Tmc Film ile görüşen Şevval Sam Bodrum Masalı dizisinin 2. sezonunda senaryoda Yıldız Karakterinin yerinin olmadığını öğrendi. Bunun sebebini ise yapım ekibi 2. sezonda aynı Adı Efsane dizisinde olduğu gibi dizinin bir gençlik dizisi olarak devam etmesine karar verilmesinin etkili olduğu öğrenildi.

Diğer bir ihtimalde Farya’lının gençlerin yol göstericisi olarak senaryoda tutulma ihtimali. Zira Faryalı bu konuda oldukça iyiydi.

Timuçin ESEN Bodrum Masalı Dizisinden Ayrılacak mı?

Her ne kadar Bodrum Masalı dizisinden Timuçin ESEN’in ayrılacağı ile ilgili elimize bir bilgi gelmese de Bodrum Masalı dizisinin 2. sezonunda  Timuçin ESEN’nin de senaryoda yer bulamayacağı aşikar. Bu durumda tahminlerimize göre Bodrum Masalı dizisinde Faryalı ve Yıldız efsanesi bitecek. Aslında çoğu Bodrum Masalı hayranı dizide ki gençler için değil Faryalı ve Yıldız aşkı için diziyi izlemekteydi.

Bu durumda eğer gerçekten Bodrum Masalı dizisi tam bir gençlik dizisine dönerde diziden sadece Şevval Sam değil; Aslıhan Gürbüz Murat Aygen, Bige Önal ve Sinan Bengier gibi deneyimli isimlerde ayrılacaktır. 

dizibilgi google play

Faryalı(Timuçin ESEN) Bodrum Masalı Dizisinden Ayrılacak mı (4 Yorum)

  1. harika bir mutluluk mavilik doğa iç içe yaşam dizisi birde ege ve Izmir e yakınlık bizden bir hayat umarım devamı gelir çok bekliyoruz sezonda..kadro dağılmış haberleri olsada takdirin tūm oyunculara başarıları herkesin daim olsun

  2. Kadronun bozulması çok üzücü. Çok severek izlediğim bir dizi idi.Seyirciye haksızlık olur diye düşünüyorum

  3. bodrum masalı tamamen gençlik dizisi haline dönmesin eski oyuncu kadrosu mükemmel böyle devam etmesini istiyorum