Familya Dizisi Reytingleri Nasıl Tuttu mu?

Familya Dizisi Tuttu mu?familya-dizisinin-final-resimleri

[pembetext]Familya dizisi ile ilgili Fox Tv üst kurulundan karar çıktı. Familya dizisi 22 kasım salı günü ekranlara gelecek 10. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek.[/pembetext]

familya-dizisi-kac-bolum-resimleriFox Tv ekranlarının yeni dizisi Familya 20 Eylül salı günü ilk bölümü ile izleyicisi ile buluştu. İzmir’in Ödemiş ilçesinin Güneşdağı kasabasında yapılan çekimlerine İzmir halkı çok büyük destek vermişti.

İzmir’li izleyicilerimizin sitemize Familya dizisi başlamadan yazdığı olumlu tepkilerden de Familya dizisinin bomba gibi geldiğini anlamıştık.

 Familya Dizisi Reytingleri

Familya dizisi 20 eylül günü yayınlanan ilk bölümü ilefamilya-dizisi-reytingleri-resimleri Totalde 3.35 reyting ile 5. sırada yer alırken AB 4.17 reyting ile 2. sırada yer almıştır.

Familya 1. bölüm reytingleri ile TMC Filmi ve Fox Tv’yi çok sevindirmiştir. Zira yüksek bütçeli bir proje olan Familya dizisinin en az 3.5 reyting alabilmesi gerekir devam edebilmesi için.

Şuanda totalde 3.35 ile maliyetini altında bir getirisi olan Familya dizisinin ileri ki haftalarda reytinglerini 4.0 ve üzerine çıkması beklenmektedir.

Familya dizisi 18 ekim salı günü 5. bölümü ile 2.16 reyting aldı. Bu durumda Familya dizisi için final çanlarının çaldığı söylenebilir ve bir final ihtimalinden de bahsedilebilir. Familya dizisi güzel bir giriş yapsa da ne yazık ki o başarıyı devam ettiremedi ve reytinglerini düşürdü.

İşte Familya dizisi tüm bölüm reytingleri

Familya dizisi 20 eylül salı günü 1. bölümü ile 3.5 reyting aldı ve 3. oldu

Familya dizisi 27 eylül salı günü 2. bölümü ile 4.27 reyting aldı ve 4. oldu

Familya dizisi 4 ekim salı günü 3. bölümü ile 2.56 reyting aldı ve 17. oldu

Familya dizisi 11 ekim salı günü 4. bölümü ile 2.67 reyting aldı ve 16. oldu

Familya dizisi 18 ekim salı günü 5. bölümü ile 2.16 reyting aldı 23. oldu.

Familya Dizisi Kaç Bölüm Sürecek? Familya Kaç Bölüm Yayınlanacak

Tmc Fim ile Fox Tv arasında 13 bölüm üzerinden ön yayın hakları sözleşmesi imzalanmıştır. Eğer Familya dizisi reyitnglerini 4.0 ve üzeri rakamlara çıkaramaz ise yeni sözleşme imzalanmayabilir ve Familya final yapabilir.

Familya Dizisi 2. Bölüm Fragmanı

Familya Dizisi Reytingleri Nasıl Tuttu mu? (5 Yorum)