Familya Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Familya Dizisi Final Tarihifamilya-10-bolum-final

[pembetext]Familya dizisi ile ilgili Fox Tv üst kurulundan karar çıktı. Familya dizisi 22 kasım salı günü ekranlara gelecek 10. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek.[/pembetext]

Familya dizisi stok olarak çekilen bölümlerinin de yayınlanmasının ardından final yaparak ekranlara veda edecek.

Familya  dizisinin 8. bölümü  ile 8 kasım salı akşamı final yaparak ekranlara veda etmesi bekleniyor.familya-dizisi-8-bolum-final-resimleri

Fox Tv ekranlarında 20 Eylül salı günü ilk bölümü ile ekranlara gelen Familya dizisi çok başarılı bir giriş yaptı. Familya dizisi 1. bölümü ile 3.5 reyting alarak kendisine 5. sırada yer buldu. Familya dizisi için asıl sınav ise Atv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz başladıktan sonra yaşanacak.

Zira Familya dizisinin Hayat Şarkısını geçme ihtimali yok; zaten Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile yarışma ihtimali bile yok. Sadece salı günleri yayınlanan Show Tv’nin yeni dizisi Gülümse Yeter’i geçebilir. Peki Familya dizisi sezon tam olarak başladığında reyting artırabilir mi?

Familya dizisi 18 ekim salı günü 5. bölümü ile 2.16 reyting aldı. Bu durumda Familya dizisi için final çanlarının çaldığı söylenebilir ve bir final ihtimalinden de bahsedi
lebilir. Familya dizisi güzel bir giriş yapsa da ne yazık ki o başarıyı devam ettiremedi ve reytinglerini düşürdü.

İşte Familya dizisi tüm bölüm reytingleri

Familya dizisi 20 eylül salı günü 1. bölümü ile 3.5 reyting aldı ve 3. oldu

Familya dizisi 27 eylül salı günü 2. bölümü ile 4.27 reyting aldı ve 4. oldu

Familya dizisi 4 ekim salı günü 3. bölümü ile 2.56 reyting aldı ve 17. oldu

Familya dizisi 11 ekim salı günü 4. bölümü ile 2.67 reyting aldı ve 16. oldu

Familya dizisi 18 ekim salı günü 5. bölümü ile 2.16 reyting aldı 23. oldu.

Familya dizisi 25 ekim salı günü 6. bölümü ile 1.39 reyting aldı 30. oldu.

 

Yukarıda ki ilk 5 bölüm reyting sonuçlarından görüldüğü üzere Familya dizisi sözelimesinde olan 13 bölümü tamamladıktan sonra final yaparak ekrablara veda edecektir. Zira şuanda Familya Fox Tv’ye zarar ettirmeye başladı. Fox Tv Familya’yı final yaptırmadan önce günü değiştirse ve cumartesine alsa çok iyi olacak.

Tabi ki bunu zaman gösterecek. Familya dizisinin çok başarılı bir kadrosu ve konusu var. Komedi dizisi olması da Familya dizisinin reytinglerini  önemli ölçüde etkileyecektir; ancak Salı ve Pazartesi günleri Familya dizisini yayınlamak onu bitirmek demektir. Zira bu kadar güçlü yapımlar karşısında tutunma şansı yok. Familya tam bir Cumartesi ve Pazar dizisi olabilir. Bu iki günde yayınlanırsa çok da başarılı reytingler de alabilir.

Familya Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Familya dizisi için Tmc Fim ile Fox Tv arasında 13 bölüm üzerinden ön yayın hakları sözleşmesi imzalanmıştır. Eğer Familya dizisi reyitnglerini 4.0 ve üzerine çıkamaz ise ki şuanda yarısını bile zor alıyor daha sonra ki bölümler için yeni sözleşme yapılmayabilir. Bu durumda da Familya 13.bölümü ile final yapabilir.

Fox Tv için olmazsa olmaz konu reytinglerdir. Bakalım Familya dizisi reytingleri yeni sözleşme imzalamaya yetecek mi?

Familya Dizisi Neden Final Yapıyor?

Familya dizisi eğer reytinglerinde yükselme yaşanmaz ise 13 aralık 2016’da final yaparak ekranlara veda edebilir.

 Familya Final Fragmanı

Fragman şuanda yayınlanmamıştır

Familya Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak? (1 Yorum)

  1. Lutfen familya bitmesin cok guzel bir dizi mukemmel birkac dizi var zaten bikere kadroya bakin muhtesem