Fakirler Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Burak 30 Tem 2017 Haberler  0

Karadayı ve Kara Para Aşk dizilerini yazan Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon’dan çıkan bir hikayeyi kaleme alacak olan  Uğraş Güneş ve D Yapım dizi için çalışmalara başladı.  Yeni sezonda da iddialı dizilerle gündeme gelecek olan Kanal D’nin hazırlıklarına başladığı dizinin ismi Fakirler olarak belirlendi.

Kanal D ekranlarında yayınlanması beklenen dizi suç drama tarzında olacak. Bilindiği gibi Arka Sokaklar dizisi Kanal D’nin amiral gemisi olarak yıllardır Kanal D’yi sırtlıyordu. Dizide kimlerin oynayacağı, ne zaman yayınlanacağı ve nerede çekileceği ile ilgili herhangi bir haber bulunmuyor. Diziyle ilgili gelişmeleri güncellemeye devam edeceğiz.

Dizinin yapımcılığını üstlenen Uğraş Güneş daha önce Ulan İstanbul, Yaktın Beni, Bizim Yenge ve Familya Su gibi dizilerin de senaristliğini yapmış. Fakirler dizisini ise merakla bekliyoruz. Ancak şunu belirtmekte fayda var ki bu sene dizi erozyonu yaşanıyor. Merak edilen soru ise şu bu kadar dizi nasıl tutunacak. Geçen seneki dizileri düşündüğümüzde bir çok dizi erken final kararı alarak ekranlara veda etmişti.

Fakirler dizisi yeni sezonda Kanal D ekranlarında…….

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Fakirler Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri” üzerine 1 yorum

  1. Yusra dedi ki:

    Bu yeni çıkan dizilerin ancak 3de 1’i tutunabilir gerisi boşşş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.