Evleneceksen Gel Solmaz Neden Sinir Krizi Geçirdi 31 Ocak

Evleneceksen Gel’in 31 ocak salı günü ekranlara gelen yeni bölümünde Kaan Fatma’ya şarkı söyleyince Solmaz sinir krizi geçirdi ve stüdyodaki odasından tüm anılarını getirdi ve stüdyonun ortasında çerçeveleri parçaladı. Kaan ile ilgili tüm fotoğraflarını yırtıp atan Solmaz zor kontrol altına alındı.

Kaan ise annesine kadar gittiğini ancak Solmaz’ı yola getiremediğini açıkladı. Solmaz ise Kaan’ın aşkının sevgisinin de iki günlük olduğunu ve bir daha asla Kaan ile bir şey olmayacağını açıkladı. Solmaz Fatma ile Kaan’ın kendisini nispet için bir arada olduğunu düşünmüştü ancak Fatma ve Kaan’ın gerçek ilişkisi Solmaz’ı yıktı. 

Solmaz ise Seda Sayan’a sarılarak teselli bulmaya çalıştı.

Evleneceksen Gel Solmaz Neden Sinir Krizi Geçirdi 31 Ocak (4 Yorum)

 1. Solmaz lutfen kaanayrilmayin cunku bir bir birinizi cok seviyonus o fatma varya onu ic kafan takma kaan onu terk edecek ve sana donecek nurullahlan asla donme ayni ataya dusme onunan ic bir zaman olamasi oftmada kebdini bis ymi saniyo emen kandini ortaya atiyo emen sarki soylemeye baslo karga gibi sesi var a sen dansi etin zaman benim bile sikintim geciyo seni ccccccccoooooooookkkkkķkkkkkk seviyim zolmaz

 2. Abicim necabuk yayınlanmış suanda onu izliyordum
  Maşallah allah hizinizi bozmasın
  Solmaz seni kaan istemiyor ay
  Seni istemiyorsa birak artık
  Nurulahda orda durmuş
  Solmaz sen dans ediyon
  Evlenemesinki kim ister öyle her daha oynayani ama işallah yolun açık olsun
  Fatma sen nasıl orda susuyon kız orda kanna neler diyor kanda cevap veriyor fatma hanim susmus orda
  Ay benim sevdim adam eski çıktı kızla böyle konisucak bende izin vericem e ne alla…
  Anlamadim gittiya