Evlat Kokusu Serdar Kimdir ?(Haktan Pak)

Hollanda’nın Utrecht bölgesindeki bir hapishanede bir haftada gerçekleşen çekimlerde Hande Soral’ın performansları çok beğenildi. Yakında setin Hollanda’dan Türkiye’ye taşınacağı gelen bilgiler arasında.

Evlat Kokusu dizisi 3. bölümü ile 22 mart çarşamba akşamı  izleyicisi karşısına çıkacak. Başrollerini Barış KILIÇ, Sedef AVCI, Hande Soral ve Yeşim SALKIM gibi dev isimlerin paylaştığı Evlat Kokusu dizisi yeni yüzlerle kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Evlat Kokusu dizisine  Serdar karakteriyle  yeni bir kişi daha dahil oldu. Evlat Kokusu dizisinde Serdar karakterini Haktan Pak canlandıracak.

Evlat Kokusu Haktan Pak Kimdir ?

Evlat Kokusu dizisinde Serdar karakterini canlandıracak olan Haktan Pak 6 Mayıs 1969 yılında İzmir’de dünyaya geldi. 47 yaşında olan oyuncumuz  İ.Ü Jeofizik Mühendisliği Bölümü  mezunudur. Edebiyat,  sosyoloji,  psikoloji ve müzikle yakından ilgilenir. İleri düzeyde Almanca ve  İngilizce konuşur.

Haktan Pak  Hoşgeldin Hayat, Hırsız Var, Aşk Oyunu, Canın Sağolsun, Küçük Hanımefendi, Kısık Ateşte 15 Dakika, Parmaklıklar Ardında, Bahtı Kara, Esrarlı Gözler, Büyük Oyun Kalpaçino, Krem, Hayat Boyu isimli dizilerde rol almıştır. Viyana’da bulunduğu sürede oyuncu koçluğu da yapmıştır. 2012 yılında Müge Turalı ile evlenmiştir. Hakan Pak’a yeni dizisinde başarılar dileriz…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Evlat Kokusu Meryem Kimdir ?(Pınar Çağlar Gençtürk)