Evlat Kokusu Ela Kimdir?(Balım Gaye Bayrak)

Kanal D’nin yeni dizisi Evlat Kokusu çok yakında ekranlara gelecek.Başrollerinde Barış Kılıç, Sedef Avcı ve Hande Soral’ın yer aldığı “Evlat Kokusu” dizisinin çekimleri 18 Aralık’ta Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da başladı.Yapımcılığını Endemol Shine şirketinin üstlendiği dizinin senaryosunu Alican Yaraş kaleme alıyor.Dizinin yönetmenliğini ise Erol Özlevi yapacak.

Evlat Kokusu dizisinde çocuk yıldızlarda oyunculuklarını gösterecek.Bu çocuk yıldızlardan bir tanesi de dizide Ela karakterini canladıracak olan Balım Gaye Bayrak olacak.Balımı daha önce oynadığı reklam filmlerinden tanıyoruz.

Evlat Kokusu Dizisinde Rol Alacak Balım Gaye Bayrak Kimdir?

Evlat Kokusu dizisinde çocuk yıldızı Balım Gaye Bayrak 27 Mart 2006 yılında İstanbul’da doğmuştur.Birçok reklam filminde oynayan minik yıldız asıl çıkışını Küçük Ağa dizisinde yakalamıştır.Konservatuara gitmek en büyük hayalidir.Yaşantısında çok sakindir ve annesinin deyimiyle söz dinleyen birisi.Mimiklerini çok iyi kullanan Balım’ın aynı zamanda ezber yeteneği müthiştir.Gezmeyi ve alışveriş yapmayı çok sever.

Evlat Kokusu dizisinde çocuk yıldızı Balım Gaye Bayrak daha önce Muhteşeş Yüzyıl,Küçük Ağa,Arka Sokaklar dizilerinde de rol almış.Evlat Kokusu dizisinin  Şubat ayında yayınlanması bekleniyor.