Evim Lokanta Sunucusu Burak Zafer Kimdir?

Kanal D’de hafta içi her gün 10:45 de yeni bir yemek programı daha başlayacak. Daha önce Yemek Sihirbazı olarak tanınan ve ekranlarda yer alan Burak Zafer Evim Lokanta programında izleyicisi ile buluşacak. Evim Lokanta programında Şef Burak Zafer’e annesi Havva hanım ile birlikte daha önce Nursel’in Mutfağı programında kendini tanıtan Ayşe teyzede yer alacak.

Evim Lokanta programını sunan Burak Zafer kimdir?

Aslında çocukken hem fotbolcu hem şef olmak istemiş ancak yemek yapma zevki daha çok baskın geldiği için şef olmuş. Lokanta Armut’un ortaklarından Burak Zafer Sırmaçekici şuanda Türkiye’nin en ünlü aşçılarından biridir. Koyu bir Beşiktaş hayranıdır. Aynı zamanda müzmin bekardır. Yemek. com’un yazadır. Evim Lokanta Sunucusu Burak Zafer İnstagram adresi için Tıklayınız

Burak Zafer yemekleri yaparken Burak Zafer’in annesi ve meşhur eleştirmen Ayşe teyze ise Burak Zafer’i eleştirecek. Yemek yaparken profesyonellik mi deneyim mi sorusunun cevabını göreceğiz. Zira bazen Havva hanım oğluna müdahale ederken bazen de Burak bey annesine özel pratik tarifler verecek.

 

dizibilgi google play

Evim Lokanta Sunucusu Burak Zafer Kimdir? (3 Yorum)