Evim Lokanta Neden Final Yaptı

Burak 31 Ağu 2017 Haberler  0

Burak Zafer’in enfes yorumuyla hafta içi hergün Kanal D ekranlarında yayınlanan Evim Lokanta isimli yemek programından kötü haber geldi. Geçtiğimiz günlerde yayın saati değişen ve arkasından beklenen reytinglere kavuşamadığı için ekranlara veda kararı alan Evim Lokanta 31 Ağustos Perşembe günü 9.00 da son kez yayınlanacak. 

Hafta içi hergün yayınlanan programda dünya yemeklerinin yanı sıra geleneksel yemek tariflerinin de tarifleri verilirken ev hanımı olan Havva Hanım oğluna müdahale ederek işi renklendiriyordu. Mahallelinin çat kapı gelebildiği programda komşular yeni şeyler öğrenerek giderken arkadaşlık, komşuluk ilişkileri ile ilgili sıcak sohbetler de yer alıyordu. 

Burak Zafer Sırmaçekici Kimdir ?

1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Maslak’ta Mutfak Sanatları Akademisi’nde eğitim görmüş Staj için New York’ta Annisa Restaurantına gitmiştir. Daha sonra İstanbul Etiler’de Tülin Bozüyük ile birlikte Lokanta Armut’u açmıştır. Aslında çocukken hem fotbolcu hem şef olmak istemiş ancak yemek yapma zevki daha çok baskın geldiği için şef olmuş. Koyu bir Beşiktaş hayranıdır. Aynı zamanda müzmin bekardır. Yemek. com’un yazarıdır.

Evim Lokanta 39. Bölüm Final Fragmanı

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Evim Lokanta Neden Final Yaptı” üzerine 1 yorum

  1. Ahmet dedi ki:

    Tabi beğenilmez adam yemek yaparken yemeğin tadına elleriyle bakıyor hijyen sıfır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir