Ev Yapımı Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (TRT 1)

Burak 06 Nis 2020 Oyuncu Kadrosu  0

Korona virüs salgının baş gösterdiği bu dönemde neredeyse dizilerin hepsi set çalışmalarına bir süreliğine ara vermişti. İnsanların canı sıkılırken yüz güldüren haber TRT’den geldi. Yapımcılığını Çocuklar Duymasın ve Seksenler dizisinden tanıdığımız Mint Yapım’ın üstlendiği Ev Yapımı dizisi bu dönemde ilaç gibi gelecek. Çünkü bir çok kanal dizi yerine film yayınlıyordu TRT ve Mint Yapım’ın bu girişimi olumlu takdirler aldı.

Herkesin sıkıldığı ve kendine uğraş aradığı bu dönemde perşembe günlerinin vazgeçilmezi haline geleceğini düşündüğümüz Ev Yapımı oyuncularında bir çok yeni isim yer alıyor. Çocuklar Duymasın ve Seksenler dizisinde görev alan oyuncu kadrosunu karmaşık şekilde Ev Yapımı dizisinde görüyoruz. Ev Yapımı 9 Nisan Perşembe günü ilk bölümüyle ekranlara geliyor.

Bu diziyi diğer dizilerden ayıran en dikkat çekici özelliği bütün oyuncuların evlerinde kendi sahne çekimlerini yapmaları oldu. Yani ayrıca bir set kurulup korona virüs salgınını yaygınlaştırmak istenmiyor. Bu -bakımdan da eğlenceli olacağını düşündüğümüz dizi oyuncularını da farklı bir format olduğu için heyecanlandırdı. Dünyanın ilk ev yapımı komedi dizisi ünvanına sahip olan bu proje tutacak mı hep beraber göreceğiz.

Ev Yapımı Dizisi Oyuncuları Kadrosu


Rasim Öztekin

1956 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Rasim Öztekin, 1977 yılından beri tiyatroyla uğraşmaktadır. 2 elin sayamayacağı bir çok film ve dizide rol almıştır. En son Seksenler dizisinde izlediğimiz Rasim Öztekin, Ev Yapımı dizisi oyuncuları arasında en tecrübeli isim olarak görünüyor.


Özlem Türkad

Mint yapımın bir diğer projesi olan Seksenler dizisiyle tanıdığımız Özlem Türkad 49 yaşındadır. İstanbul’da doğmuş Şehir Tiyatroları’na bir çok eser bırakmıştır. Ev Yapımı başrol oyuncularından biridir. Kendisine yeni dizisinde başarılar diliyoruz.


Şoray Uzun – Elçin Uzun

Aynı zamanda sunuculuk kariyeri de olan ünlü komedyeni son olarak Seksenler dizisinden hatırlıyoruz. Ev Yapımı dizisi başrol oyuncularından biri olan Şoray Uzun 1972 yılında Bulgaristan’da doğmuştur. Sayısız projede yer almış Kanal 7 ekranlarında sunuculuk da yapmıştır. Herkesin kendi evinde set oluşturacağı dizinin çekimlerinde Şoray Uzun’un eşi Elçin Uzun da yer alacak.


Ayşe Tolga

1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen usta oyuncu 47 yaşındadır. 1994 yapımı olan Şehnaz Tango isimli diziyle sektöre ilk adımını atmıştır. Seksenler dizisinde canlandırdığı Gülden karakteri onun oynadığı son diziydi. Usta oyuncuya Ev Yapımı dizisinde başarılar diliyoruz.


Yasemin Çonka

1972 yılında İstanbul’da gözlerini açan Yasemin Çonka, ailesinin tek çocuğudur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bolümü’nü başarıyla tamamlamış, ilk olarak bir radyoda spikerlik yapmıştır. Hepimiz onu Seksenler dizisinde canlandırdığı Nazlı karakteriyle tanıyoruz. Oyuncuya kariyerinde ve yeni dizisinde başarılar diliyoruz.


Necmi Yapıcı – Nihan Yapıcı

Necmi Yapıcı, sayısız yapımda yer almış simasını akıllara kazıtan isimlerden biridir. En son Seksenler dizisinde canlandırdığı çaycı karakteriyle göze çarpmıştır. Eşi Nihan Yapıcı ile birlikte Ev Yapımı dizisi oyuncu kadrosunda yer almaktadır.


Ceyhun Fersoy

Kendi kanıtlayan oyunculardan biri olan Ceyhun Fersoy, Mint yapımın bir diğer dizisi Çocuklar Duymasında çok başarılı bir performans göstermiştir. Yer aldığı bir diğer dizi ise Göktaşı adlı dizidir.


Begüm Öner

Mint yapım imzalı Seksenler dizisinin Elvan’ı Ev Yapımı dizisinde de rol alacaktır. Dikkat çeken güzelliği ve göz dolduran performansı ile adını akıllara kazıtmayı başarabilecek potansiyele sahiptir. 11 yaşından beri bir çok projede yer alan usta oyuncuya yeni dizisinde başarılar diliyoruz.


Birol Güven – Burcu Güven – Can Güven – Öykü Güven

Ailecek diziye dahil olan Güven ailesinin önde gelen ismi Birol Güven’dir. Mint Yapım’ın sahibi olan Birol Güven bu dizide kendi ailesine de yer vermiştir. Göze çarpan bir dier isim ise Öykü Güven’dir. Öykü Güven, Çocuklar Duymasın dizisinde Merve karakterine hayat vermiştir.


Berat Yenilmez

Seksenler dizisinde canlandırdığı pastacı Sami rolüyle tanınan Berat Yenilmez, başarılı bir tiyatrocudur. Oyuncuya yeni projesi olan Ev Yapımı dizisinde başarılar diliyoruz.


Hacı Ali Konuk

Erzurum doğumlu olan Hacı Ali Konuk, Seksenler dizisinde Erzurum ağzı ile sempatikleşen bekçi Bekir karakterine hayat vermektedir. Çiçek Taksi dizisinde gösterdiği performans ve canlandırdığı karakter ile tiplemesini akıllara kazıtmıştır.


Faruk Sofuoğlu

Dizi sektörünün yeni yüzü olan Faruk Sofuoğlu, ilk dizi deneyimini Seksenler dizisiyle yaşamıştır.


Erdem Baş – Selvet Su Baş

1978 yılında Ordu’da hayata gözlerini açan Erdem Baş, Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Selvet Su Deniz ile evli olan usta oyuncu, sayısız karakterlere hayat vermiştir. Son olarak Çocuklar Duymasın dizisinde rol almıştır. Eşi ile beraber Ev Yapımı dizisinde rol almaktadır.


Deniz Gök

Çocuklar Duymasın dizisinde Haluk’un sekreteri İrem karakterini üstlenen Deniz Gök, 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk oyunculuk deneyimini Çocuklar Duymasın dizisiyle yaşamış ve gösterdiği performans ışığında Ev Yapımı oyuncularından biri olmayı hak etmiştir.


Bektaş Erdoğan

Bekar Bekir dizisinde başrol oyuncusu olarak görev alan Bektaş Erdoğan, deneyimli bir tiyatrocudur. Ev Yapımı dizisinde komik sahnelere Bektaş Erdoğan ile tanıklık edeceğiz.


Caner Karaüç

Çocuklar Duymasın dizisinin Meto’su, Seksenler dizisinin Danyal’I olan Caner Karaüç aynı zamanda senaristtir. Aslen Konyalı olan Caner, Deniz Gök ile evlidir. Göstereceği performans bakımından Ev Yapımı oyuncuları arasında dikkat çeken isimlerden biridir.

Ev Yapımı 1. Bölüm Fragmanı TRT1

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.