Esra Erolda Caner ve Berke Ayrılıyor mu ?

Burak 28 Haz 2017 Esra Erol'da  0

Esra Erolda evlilik ve izdivaç programının en renkli isimlerinden birisi olan Caner ile Berke arasında sıkıntılar yaşandığı konuşulmaya başlandı. Caner Esra Erolda programında evlenmiş ve hemen akabinde kanalda çalışmaya başlamıştı. Caner’in umreye gitmesi ve orada rüyasında Berke ile evleneceğini görmesi ile başlayan olaylar zinciri evlenmelerine kadar gitmişti.

Esra Erolda programının yakışıklı damadı Caner dillere destan bir düğünle evlenmiş arkasından balayına giderek olay olmuştu. Kamuoyunda aylarca konuşulan bu evlilik sonrasında tatile giren programın hemen arkasından boşanma dedikodularının çıkması evliliğin reytin için mi olduğu sorularını gündeme getirdi. 

İddialara göre Berke 6 gün eve gelmeyince Caner sinir krizleri geçirmiş ve hastanelik olmuş. Daha sonra ise Berke’ye şiddet uyguladığı ise gelen haberler arasında. Caner sosyal medya hesabından ayrılma sinyalleri verse de Berke’den henüz bir açıklama gelmedi. Aslında yaptığı evlilikle milyonların sevgilisi haline gelen çiftin böyle bir karar almış olabileceği aklımızı biraz zorluyor açıkçası.

Eğer Caner ile Berke arasında yaşanan gerilim boşanma ile sonuçlanırsa kamuoyunda evlilik programlarına olan mesafeli bakışın arası iyice açılacaktır. Ayrıca evlilik müessesine duyulan güvenin de zedeleneceği gözlerden kaçmamaktadır. Sürekli  sevinç göz yaşlarına şahit olduğumuz ikilinin bundan sonrası için sürekli üzülme ve pişmanlık göz yaşlarına şahit olmak istemiyoruz. Olayla ilgili açıklamalar geldiğinde sitemizden öğrenebilirsiniz.

Esra Erolda Caner ve Berke Nikah Töreni

Esra Erol’da Yeni Sezon 2019-2020 Ne Zaman Başlayacak?
Esra Erol’da Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? 2017 2018 yeni sezon
Esra Erol’da Bahar Stüdyoyu Neden Terk Etti ?
Evlilik Programları Ne Zaman Bitecek? Yasaklanacak?

“Esra Erolda Caner ve Berke Ayrılıyor mu ?” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Berke şaşırttı beni iyi biri olarak gözüküyor du

    1. Zeliş dedi ki:

      Naptılar ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.