Esra Erol’da Caner Kiminle Nikah Masasına Oturdu ?

Esra Erol’da Caner’in kiminle nikah masasına oturacağı merak konusu oldu.Son günlerde yaptıkları ile gündeme gelen Caner yine gündeme gelecek.

Esra Erol’da son olarak gittiği umrede herkese duygusal anlar yaşatan Caner bu sefer nikah masasına sürpriz bir isimle oturacak.Caner kiminle evleneceğini hatta evlilik tarihini bile vereceğini söyledi.Bu zamana kadar locada bulunan Caner herkesi ekran başına çağırdı.Caner eğer pazartesi günü teklif yapacağım kişi gelirse hemen nikahı yapacağım diyerek iddiasını sürdürdü.

Caner kiminle nikah masasına oturacak?Caner’in evlenmek istediği isim kim?Haberler ilerleyen dakikalarda sitemizde olacak.Caner evliliğim rüyasını da gördüm diyor.5 aydan beri locada bulunan Caner umreye gittiklerinde amcalar,teyzeler evlenmeyi istediği kişinin ismini söylediklerini ve kutsal topraklarda onu rüyasında gördüğünü söylüyor.Eğer gelirse bir yıl sonra da çocuğumuzun olduğunu rüyamda gördüm diyor Caner.Bu isim evleneceğim kadın Berke diyerek milyonlara aşkını itiraf ediyor.

Gelmesine kesin gözüyle bakılan Berke bu çağrılara olumsuz yanıt vererek Caner’in teklifini kabul etmeyerek stüdyoya gelmiyor.Berke’nin gelmemesi Caner’i ve locadaki herkesi çok üzdü.

Esra Erol’da Caner Kiminle Nikah Masasına Oturdu ? (1 Yorum)

  1. Bu da program mi oluyor?
    Bir ay esekler gibi calisip 1500TL bile alamayan ,universite bitirip bu kadari bile almaya raziyken is bulamayan onbinlerce insan varken, bebekler acliktan olurken _kim olursa olsun_ boyle abidik gubidik seyler icinbolum basina 150.000 TL alani da,ona bu parayi vereni de iNSAF’a davet ederim!