Esra Erol’da Berke Kimdir ?

Esra Erol’da 6 şubatta Evleneceğini söyleyen Caner sürpriz yaparak Berke’nin ismini söyledi.Berke’nin umreye gittiğinde rüyasında evleneceğini  gördüğü kız olduğunu söyleyen Caner orada bulunan gördüğüm amcalar,teyzeler Berke ile evlenmem gerektiğini söylüyorlardı diyerek herkesi şaşırttı.

Esra Erol’da Berke Kimdir?

Esra Erol’da Berke hanım 34 yaşında.Hiç evlilik yapmayan Berke Hanım Datça’da yaşıyor.Ana Okulu öğretmeni olan Berke mutlu bir evlilik isteyen mütevazi bir kişiliktir.Daha önce de Caner ile bir yakınlaşması olan Berke şimdi Caner’in teklifini kabul edecek mi?Merak konusu olan bu sorunun cevabı ilerleyen dakikalarda belli olacak.

Berke ilerleyen günlerde Caner’e duygu dolu bir mektup yazmış mektubunda da gelmeyeceğini beyen etmişti.Ancak Caner ben ne pahasına olursa olsun Berke ile evleneceğim diyerek umudunu yitirmeden beklemeye devam etti.Beklenen gün geldi  9 şubatta Berke büyük bir sürprizle Caner’in davetini kabul ederek Esra Erol’da programına dahil oldu.

Esra Erol’da Berke Kimdir ? (6 Yorum)

  1. Bu kotu yorumlar allahindan bulsun. Esra erol ablajim seni cokmseviyorum ve isterseniz manevi-maddi destekte olabilirim buna durumum musait ediyor ablam benim.Sizin hayraniniz degilim ben sizi ken di annem gibi goryorum.

    • Siz Esra’ya destek çıkana kadar bir sürü destek isteyen yerler var sallamayın ordan cok bi marifet yaparlarmış gibi

  2. evlenen filan yok.sadece fingirdeme,gezme,tozma,yeme,içme, kavga,döğüş,dalaşma,bağırtı,çatırtı var.ben başka bir şey göremedim.evlenende zaten 1-2 ay sobnra soluğu geri stüdyoda alıyor.