Esra Erol’da Bahar Stüdyoyu Neden Terk Etti ?

Esra Erol adlı evlilik programında Bahar’ın stüdyoyu terk etmesi konuşuluyor. Bahar Mesut ile olan ilişkisinin nasıl olduğunu anlatırken , Gamze araya girerek olanlara cevap vermek istedi.

Gamze daha önce Mesut ile bir ilişki yaşamış ve ondan bileklik hediyesi almıştı. Ancak Mesut daha sonra Bahar ile bir ilişki yaşamaktaydı. Canlı yayında stüdyoya birlikte gelen Mesut- Bahar ikilisi durumlarını anlatırken. Gamze konuşacağını söyledi. Gamze Mesut’un hediye ettiği bilekliği takarak yayına gelmiş ve Bahar’ın tepkisini çekmişti.

Bahar Gamze’nin taktığı bilekliğe sahte diyerek tepkisini dile getirmiş bu duruma da Gamze sinirlenmişti. Bahar bu arada gülerek Gamze’nin anlattıklarını dinliyor ve karşılık veriyordu. Bu arada yayında görevli avukatında araya girip Bahar’ın üslubunu bozmaması gerekir deyince ortam iyice gerildi. Bahar haftada  bir gün geliyorsunuz olayların evvelini bilmeden yorum yapıyorsunuz diyerek avukata tepki gösterdi. Avukatın bir erkek için iki kadının birbirine girmesine tepki gösterirken Bahar için kullandığı eleştiriler seyirciler tarafından alkışlarla kesildi.

Bahar tüm bu olanlar karşısında söyleyeceklerim var eğer söylersem program biplenmekten yapılamaz diye sinirlendi ve stüdyoyu terketti. Mesut’un çabaları da fayda vermedi.

dizibilgi google play

Esra Erol’da Bahar Stüdyoyu Neden Terk Etti ? (1 Yorum)