Esra Erol’da Bahar Stüdyoyu Neden Terk Etti ?

Burak 19 May 2017 Esra Erol'da  0

Esra Erol adlı evlilik programında Bahar’ın stüdyoyu terk etmesi konuşuluyor. Bahar Mesut ile olan ilişkisinin nasıl olduğunu anlatırken , Gamze araya girerek olanlara cevap vermek istedi.

Gamze daha önce Mesut ile bir ilişki yaşamış ve ondan bileklik hediyesi almıştı. Ancak Mesut daha sonra Bahar ile bir ilişki yaşamaktaydı. Canlı yayında stüdyoya birlikte gelen Mesut- Bahar ikilisi durumlarını anlatırken. Gamze konuşacağını söyledi. Gamze Mesut’un hediye ettiği bilekliği takarak yayına gelmiş ve Bahar’ın tepkisini çekmişti.

Bahar Gamze’nin taktığı bilekliğe sahte diyerek tepkisini dile getirmiş bu duruma da Gamze sinirlenmişti. Bahar bu arada gülerek Gamze’nin anlattıklarını dinliyor ve karşılık veriyordu. Bu arada yayında görevli avukatında araya girip Bahar’ın üslubunu bozmaması gerekir deyince ortam iyice gerildi. Bahar haftada  bir gün geliyorsunuz olayların evvelini bilmeden yorum yapıyorsunuz diyerek avukata tepki gösterdi. Avukatın bir erkek için iki kadının birbirine girmesine tepki gösterirken Bahar için kullandığı eleştiriler seyirciler tarafından alkışlarla kesildi.

Bahar tüm bu olanlar karşısında söyleyeceklerim var eğer söylersem program biplenmekten yapılamaz diye sinirlendi ve stüdyoyu terketti. Mesut’un çabaları da fayda vermedi.

Esra Erol’da Yeni Sezon 2019-2020 Ne Zaman Başlayacak?
Esra Erol’da Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? 2017 2018 yeni sezon
Esra Erolda Caner ve Berke Ayrılıyor mu ?
Evlilik Programları Ne Zaman Bitecek? Yasaklanacak?

“Esra Erol’da Bahar Stüdyoyu Neden Terk Etti ?” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Sezon bitejekmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.