Menü Aç/Kapat
Esra Erol Caner Toygar Kimdir? Fotoğrafları Sevgilisi Talipleri Kriterleri Esra Erol'da 30.08.2016
Esra Erol Caner Toygar Kimdir? Fotoğrafları Sevgilisi Talipleri Kriterleri

Esra Erol Caner Toygar Kimdir? 

1Atv ekranlarının sevilen izdivaç programı Esra Erol’da yaptığı yeni transfer ile de adından söz ettiriyor. Esra Erol yeni sezona girerken her ne kadar önemli isimler ile yollarını ayırsa da kadrosuna kattığı yeni damat adayları ile gelin adaylarının dikkatini çekiyor.

Esra Erol’da nın 30 ağustos salı günü yaınlanacak yeni bölümünde Esra Erol’a Caner katılacak. İtirafları ve geçmişi ile ilgili anlatacaklarının yanında taliplerini de bekleyecek Caner Toygar artık evlenmek ve güzel bir yaşam sürmek istiyor. Bakalım Esra Erol ‘da Caner TOYGAR’ın talipleri kimler olacak

Caner Toygar daha önce Benimle Evlenir Misin isimli evlilik programında Tulin ile yaşadıkları çalkantılı aşkla adından söz ettirmişti. Daha sonra ise şöhretini kaybeden Caner TOYGAR bir kebapçıda çalışırken magazincilere açıklamalarda bulunmuştu.

Madde kullandığını ve bu bağımlılığın malını mülkünü yok ettiğini açıklayan Caner bağımlılıktan kurtulduğunu açıklamıştı. Nisan 2016 da yaptığı açıklamlarda Caner 3 yıllık bir kız arkadaşı olduğunu ve Tulin Koca ile hiç görüşmediğini açıklamıştı.

Caner Toygar 1980 yılında Adana’da doğmuştur.
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

Gul

caner abicim hajiya gittigin zaman ben kardesim icin dua etmeni cok istemistim sana ulasmaya calistim ama yetismedim kardesim yuruyemiyor konusamuyor 6 yasynda ismi yarmammet onun icin dua etmeni rica edijektim ama yetisemedim ama allah kabul etsin diyorum.

Cevapla

hasan

sevgisoktumu

Cevapla

hasan

Sevgiiyisoktu

Cevapla

muhammet

Caner abi sizi cok seviyorum hajiniz kabul olsun bizlerede dua et cok rica ederim ben turkmenistanlim.sizi cok seviyos

    Cevapla

    Nargiz

    Caner bey bence berke hanima çagri yapdiniz,zaten biliyordum baška biri size yakišmaz.Çok sewindim mutlu olun!!!!!ziyaretiniz kabul olsun!Ben türkmenistanliyim Nargiz!!!!!!!!

Cevapla

muhammet

Caner bey hajynyz kabul olsun bizlerede doa etmeini cok rica.ediyorum ben turkmenistanliim isim Muhammet seni cok seviyorum abi!

Cevapla

Mahri

Berke cok guzel ve iy kizdi

Cevapla

Mahri

Herkes cok guzel

Cevapla

turkmenistandan Mähri

Caner abile Berke ablayi coook yakisdiryoru

Cevapla

rasgon

Caner. Abiyle. Berke. Hanllml. Yaklstlrlyorum

Cevapla

ismim Atin

Merhaba,ben caner için yazıyorum,caneri çooooook begrnyorum,tam benim hayalimdeki erkek

Popüler Haberler