Eşkiya(EDHO) Natocu Ekrem Kimdir? Mesut AKUSTA

Eşkiya Dünyayay Hükümdar Olmaz dizisi oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha dahil oldu. Eşkiya Dünyayay Hükümdar Olmaz dizisinde Nato ile güçlü bağları olan Ekrem karakterine Mesut AKUSTA hayat verecek. Bilindiği üzere Mesut AKUSTA’nın yanı sıra Olgun Şimşek ve Haydar ŞİŞMAN gibi oyuncular da 3. sezonda Eşkiya Dünyayay Hükümdar Olmaz  dizisi oyuncu kadrosuna dahil olmuştu.

Eşkiya Dünyayay Hükümdar Olmaz’ın yeni sezonunda başrol olarak diziye dahil olmasa da Natocu Ekrem 3. sezonun en önemli yan karakterleri arasında yer alacak. Mesut AKUSTA Karagül dizisinde canlandırdığı Kendal karakteri ile dünyaya ismini duyurmayı başarmıştı. 

Mesut AKUSTA Kimdir?

1964 yılında Konya’da doğan Mesut AKUSTA 72 yaşındıdr. Kurtlar Vadisi ve Ezel dizileri ile ünlenen Mesut AKUSTA daha sonra tiyatroyu bırakıp dizi oyunculuğuna devam etmiştir. Son olarak Yıldızlar Şahidim ve Ölene Kadar dizilerinde ekranlarımızda yer almıştır.

Natocu Ekrem Kimdir?

Natocu Ekrem paralel bir istihbarattır. Hızır Reis’in arkasında devlet olmayınca Hızır Reis Natocu Ekrem’le iş birliği yapar. Natocu Ekrem her şeyi satar ancak vatanı hariç. Kardeşi masadadır. Hızır Reis’le çok geçmeden düşman olurlar ancak Hızır Reis her ne kadar planlar yapsa da Ekrem’den kolay kurtuluş yoktur.

 

Eşkıya 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezon 2020-2021
Oktay Kaynarca Eşkıya’dan Ayrılıyor mu ? Hızır Çakırbeyli Ölecek mi?
Eşkıya Fahri Ölecek mi? Kenan Çoban Diziden Ayrılıyor mu?
Eşkiya 7 Nisan 2020 Var mı? EDHO Yeni Bölümleri Ne Zaman?

“Eşkiya(EDHO) Natocu Ekrem Kimdir? Mesut AKUSTA” üzerine 4 yorum

 1. ÖMER dedi ki:

  MESUT AKUSTA TAMAM OLMADI BU DİZYE OSMAN SOYKUT LAZIM

 2. GÜL dedi ki:

  EWET MERVE ÖMER E YAKIŞIR DOGRU SEÇİM

 3. Anonim dedi ki:

  EKREMİN KIZI GÜZELMİŞ HIZIR ALİ YAKIŞIR YAKINDA DÜYÜNVAR

 4. Anonim dedi ki:

  ekrem diziy e girdi kızı selda hızır ali evlensin 2 hafta içinde ömer ömer i yle durdurmasada sözünü dinliycek birivar merve merveyle nişanlasın hayriye hanım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir