Eşkıya 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezon 2020-2021

Ekranların sevilen dizisi EDHO her geçen gün reytinglerini artırarak izleyicilerin büyük beğenisi toplamayı başarmıştır. Ülkemizde Covid-19 virüsünün yayılması ile birçok dizi ve film setlerine ara verilirken EDHO dizisi dur durak bilmeden çekimlerine devam etmiştir. Bu süreç içerisinde evde kalan halk bu diziye büyük bir ilgi göstermiştir. Ancak dizinin 28 Nisan 2020 Salı akşamı sezon finalini yapması bütün sevenlerini büyük hüzne boğmuştur.

Dizinin takipçilerinin kafasında hemen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonu ne zaman başlayacak tarzında sorular yerleşmiştir. Peki Eşkıya dizisi 6. sezon ne zaman başlayacak? Oktay Kaynarca yeni sezonda dizide yer alacak mı? bütün bu soruları siz değerli takipçilerimiz için araştırıp sayfamızda paylaşıyoruz. Keyifli okumalar dilerim.

Eşkıya Yeni Sezon Ne Zaman? EDHO 6. Sezon

Baş rollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Yunus Emre Yıldırımer ve Ozan Akbaba’nın paylaştığı EDHO dizisinde alınan erken sezon finali kararı sevenlerini büyük bir hüzne sokmuştur. Ancak dizinin 6. sezon için onay alması ile dizinin sevenleri hem sevinmiş hem de yeni sezon için geri sayıma başlamışlardır. EDHO dizisi 6. sezonu 8 Eylül 2020 tarihinde ATV ekranlarında yayınlanacaktır. Dizinin yeni sezonunun başlayacağı tarihi öğrenen seyirciler rahatlasalar da Oktay Kaynarca’nın 6. sezonda olup olmaması konusunda tereddüte düşmüşlerdir.

Oktay Kaynarca 6. Sezonda Olacak mı? Hızır Çakırbeyli Ölüyor mu?

Daha önce de Oktay Kaynarca’nın diziden ayrılması gündeme gelmişti. Oktay Kaynarca’nın diziden ayrılma konusunu sayfamızda daha önceden de paylaşmıştık. Bu konunun tekrar gündeme gelmesi bizleri tekrar bir araştırmaya sokmuştur.

Kaynarca’nın daha önceden sosyal medyadan paylaştığı bir gönderi bu ihtimali akıllara sokmuştur. Öte yandan EDHO dizisinde büyük bir beğeni ile izlenen Oktay Kaynarca  5 sezon boyunca canlandırdığı Hızır karakterinden sıkılması ihtimali bu ayrılığı gündeme getirmişti. Bizlere göre Hızır Karakteri 6. sezonda yer almayacak. Ancak Oktay Kaynarca’nın 6. Sezonda olup olmaması konusu hakkında net bir bilgi yoktur.

Etiketler:
Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Eşkıya 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezon 2020-2021” üzerine 2 yorum

  1. Nadide nurhan dedi ki:

    Necati şaşmaz hızır çakırbeyli ile dost olsun

  2. Nadide nurhan dedi ki:

    Lütfen yusuf çakırbeyli gelsin bide polat alemdar girsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.