Eşkiya Yeni Gelen Gönül Kimdir?(Zara)

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine ünlü sanatçı Zara dahil oluyor. Son olarak kadrosuna Meryem Uzerli ve Can Gürzap gibi dev isimleri kadrosuna katan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Gönül karakteri ile Zara’da dahil oluyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Tipi karakteri bekardı ablası ise evlenmişti bu sezon. Tipi’nin eski sevgilisi Gönül karakterine ise Zara hayat verecek.

Gönül yıllar önce Tipi ile bir aşk yaşamıştır; ancak Tipi’nin bu hızlı ve tehlikeli hayatından vazgeçmemesi üzerine aşkları bitmiş ve evliliği dönüşmemiştir. Yıllar sonra Tipi ve Gönül karşılaşır; ikisi de ilk günkü kadar aşıktır bir birlerine ve ikisi de hayatına yıllar  geçmesine rağmen  kimseyi almamıştır.

Daha önce Zara’yı İpsiz Recep ve 2003 yapımı Gelin dizilerinden tanısak da  Deli Yürek: Bumerang Cehennemi filminde de milyonlar tarafından beğenilmişti. 1976 yılında İstanbul’da doğan Zara aslen  Adıyaman’lıdır. Müzik piyasasına Gelincik ismi ile giren ve milyonlara hitap eden Zara sesinin biraz daha oturmasından sonra Gelincik takma adını bırakmış ve Zara adını kullanmıştır. İpek gibi sesi ile bir döneme damga vuran Zara’nın sayısız albümü vardır. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi Bölümü mezunudur. En az 10 defa En İyi Türk Halk Müziği Kadın Solist ödülünü almıştır.

Zara’yı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde sezon sonuna kadar izleyeceğiz.

 

 

dizibilgi google play

Eşkiya Yeni Gelen Gönül Kimdir?(Zara) (3 Yorum)

  1. esrayı diziden çıktıysa teşekkürler baştan bir suzi yaratın yada tekrar aşık edin alpaslan hızır ali de ewlensin 2 kuzene sevgili eş bukadar

  2. ewt olabilir ama sezon finalinde suzi geri dönecekti can gürzap ölünce öldü yeni suzi bulun hemen hemen hemen hamile olarak diziye girsin alpASLAN hızır ali aşık olsun bunu dizide işleyin esra ilyas esradan uzakdursun esra yaklaştıkça ama ailesinin yanında esraya sert çıkışı olsun ben senin gibi kızdan çocuk sahibi olmak istemiyom desin zaten 1 incibölümden beri ilyasla ama ben yakıştıramadım