Eşkiya Servet ve Mübeccel Ölecek mi? (Edho)

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 74. bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 3 ekim salı akşamı yayınlanacak yeni bölümünde Server çok özel bir silah üretecek. Servet’in ürettiği bu silah diğer silah üreticilerinin tüm emeklerini boşa çıkaracağı ve satışlarını düşüreceği için Servet’i ortadan kaldırmak ve bu silahtan kurtulmak isteyecekler.

Hızır Reis Servet ve Mübeccel’in durumunun oldukça sıkıntılı olduğunu çok erkenden fark edecek ve Servet ile Mübeccel’in hayatını korumak için onları yurt dışına kaçırmak isteyecek ancak ne yazık ki Servet ve Mübeccel’in havaalanına gideeceği sırada arabalarına bomba konacak ve Mübeccel karakteri diziden ayrılacak.

Sizlere daha önce Mübeccel’in yeni sezonun ilk bölümlerinde ölerek diziden ayrlacağını bildirmiştik.  Benian Dönmez Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrıldığını yazın 74. bölüm çekimleri tamamlandığına basın  ve takipçileri ile paylaşmıştı ve izleyicisine veda etmişti.

Asıl gizemli konu ise bu patlamadan Server karakterinin sağ çıkıp çıkamayacağı. Tuna Orhan’ın Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrılıp ayrılmayacağı şuanda kesin olarak bilinmiyor ancak arabanın altına kona bomba ile Mübeccel ölecek ve Servet kurtulacaktır.. Bu durumda Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden Tunahan Orhan ayrılmayacak sadece  Benian Dönmez ayrılacaktır.

Mübeccel karakteri olmadan bence Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Servet karakteri devam edebilir ancak bence Servet’te Edho’dan ayrılacak; tabi kı bu benim tahminim; şuanda Tunahan Ercan’ın Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan ayrıldığı yönünde kesinlikle bir bilgi belge yok.

Dizimizde önemli iki karakterin bir anda ayrılması bence de mantıksız olur bir kaç bölüm sonra iyileşen Servet ölür Türkiye bir kez daha ekrana kilitlenir

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74. Bölüm Fragmanı

Eşkıya 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezon 2020-2021
Oktay Kaynarca Eşkıya’dan Ayrılıyor mu ? Hızır Çakırbeyli Ölecek mi?
Eşkıya Fahri Ölecek mi? Kenan Çoban Diziden Ayrılıyor mu?
Eşkiya 7 Nisan 2020 Var mı? EDHO Yeni Bölümleri Ne Zaman?

“Eşkiya Servet ve Mübeccel Ölecek mi? (Edho)” üzerine 3 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    bence servet daha ölmez silahı çok iyi bilen birisi hemen diziden çıkmaz

  2. Anonim dedi ki:

    bu yazdıgımı ciddiye alırsanız sevinirim onlar dizinin demir başıydı neyse olan oldu ama yeni oyuncular ekleyin dizi efsane 4 veya 5 sezon gider yanlız zeynebin tekrar dogması için alpaslan hızır ali 1 inin ewlenmesi ve zeyno yusuf dogması bana yeni suzi çıkarın

  3. Anonim dedi ki:

    alpaslanı bu sezon 2 hafta içinde ewlendirin zeynep dogsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir