Eşkiya Selda Kimdir? İrem Sultan Cengiz Kaç Yaşında?

ATV’nin bu sezonda en çok izlenen dizisi olma yolunda ilerleyen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizisi bu senede bomba gibi bir senaryo ile seyircilerinin karşısına çıkmayı hedefliyor. Güzel senaryosunun yanında oyuncu kadrosunu da her gün büyüten EDHO başarılı oyuncuları da kadrosuna katmaya devam ediyor.

Son olarak kadroya dahil olan İrem Sultan Cengiz (Selda Yıldıran) Renkli gözleri ve göz alıcı güzelliğiyle ön plana çıkmış durumda

Peki Edho dizisine dahil olan Selda Yıldıran kimdir ?

1992 yılında Mardin’de Dünya ya gelen güzel oyuncu Lise yıllarını ise doğduğu yerde bitirmiştir . Güzel oyuncu Üniversite hayatını ise İstanbul Üniversitesi konservatuar da Tiyatro bölümünü bitirmiştir.

Televizyon hayatına ilk olarak yarışma programı ile giriş yapmış olup oyunculuğa ise Aşk Bir Hayal adlı dizide adım atmıştır. kendini oyunculuk anlamında oldukça geliştiren güzel oyuncu bu sezon ise EDHO ‘da rol alacak.

Dizide ise Ekrem’in kızı rolunü üstlenmiş olan İrem Sultan Cengiz ; Teoman ‘ın yeğeni olup Amcası olan Teoman geçtiğimiz bölümlerde masaya oturmuştur. Bu gelişmede dizideki ismi Selda olan İrem Sultan Cengiz ‘in karşımıza daha çok çıkacağını işaret ediyor.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Ali ve Selda aşkı sezona damga vuracağa benziyor.

 

 

 

dizibilgi google play

Eşkiya Selda Kimdir? İrem Sultan Cengiz Kaç Yaşında? (2 Yorum)

  1. hızır ali ye başka kız bulun ona aşık olsun gerçek aşk bunu senaryoya ekleye bilirmisiniz lütfen

  2. Diziye eylenceli neseli haraketli bir kadin oyuncu katilsa iyi olur yeni gelen oyuncuda guzel fakat sesiz bu yuden sevemedim diziye renk katacak oyuncu lazim mubeccelin ayrilmasi zeynebin olerek ayrilmasi keske olerek ayrilmasaydi iste bu yuzden dizinin enerjisi dustu yani diziye enerjik biri gelmelidiki dizi guzel olsun diziye renk katacak neseli oyuncu sart