Eşkıya Fahri Ölecek mi? Kenan Çoban Diziden Ayrılıyor mu?

Ekranların sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın son fragmanında izleyicileri şoka uğratacak bir gelişme yaşandı. Fragmanda Fahri’nin vurulup yere düştüğünü gören izleyiciler neye uğradıklarını şaşırdı ve akıllara şu soru geldi Fahri Baba ölecek mi? Eşkıya Fahri karakteri hakkında varsayım ve aldığımız tüyoları sizinle paylaştık. Keyifli okumalar.

Eşkıya Fahri Ölecek mi?

Son zamanlarda herkesi ekrana bağlamayı başaran EDHO dizisinde başından beri birçok ayrılıklar yaşansa da son fragmanda Fahri Baba’nın yaralanmasının ardından izleyiciler nefesini tutmuş durumda. Daha önceden Kurtlar Vadisinin tüm serilerinde Abdulhey karakterini canlandıran Kenan Çoban Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde de izleyicilerin beğenisini toplamayı başarmıştır. Diziden de biliyoruz ki Fahri sessizliği seven çok konuşmayan ama açık sözlü birisidir. Dizinin 131. bölümünde de bıçakla yaralanan Fahri izleyicileri ekrana bağlamıştır. Fakat ölmemiştir.

GÜNCELLEME (14 NİSAN 2020) : Bugün yayınlanan bölümle beraber Eşkıya Fahri ölecek mi başta olmak üzere birçok tüyo ve bilgi elde edip bölüm sonunda sizinle paylaşacağız.

Tüm Türkiyeyi etkisi altına alan korona virüs salgını birçok dizi-film çekimlerinin durmasını sağlamışken EDHO dizisi çekimlerine ara vermemiştir. Bu dönem bizlerin setleri takip etmesini zorlaştırdığı gibi siz izleyicileri de etkilemiştir. Ama bizleri rahatlatan EDHO dizisinin yeni bir sezonla ekranlara devam edeceğinin kesin olmasıdır. Ve Fahri karakterinin de bu sezonda bizlerle birlikte olacağını düşünüyoruz.

EDHO dizisinde herkesi kandıran Feyyaz karakterinin çeşitli gruplarla da işbirliği yapması Fahri’nin vurulmasında onun parmağının olması ihtimalini akıllara getiriyor. Ve bize göre asıl hedef Alpaslan’dır. Aileyi korkutmak amacıyla Fahri’ye böyle bir saldırı düzenlenmesi ihtimali göz önünden kaçmamalıdır.

Hepimizin de bildiği gibi bu tarz dizi-filmlerde ölümler çok farklı olabiliyor. Yani kimin öleceğine yediği kurşun sayısı karar vermiyor. Bu fragmanla sevenlerini ekrana bağlayacak olan EDHO dizisinde Fahri karakteri önemli bir yer tutmaktadır. Ayrılması halinde büyük ses getireceğini düşünüyoruz. Bize göre Fahri karakteri dizideki yerini korumaya devam edecektir.

Kenan  Çoban Eşkıya Dizisinden Ayrılacak mı ?

Eşkıya dizisinde Fahri karakterine hayat veren Kenan Çoban oyunculuğuyla büyük beğeni ve sempati kazanmıştır. Daha önceden canlandırdığı Abdulhey karakteri de halk tarafından benimsenmiş ve sevilmiştir. Bize göre Kenan Çoban oyunculuğu ve duruşuyla bütün yönetmenlerin hedefi halindedir. Diziden ayrılması halinde birçok yönetmen onun peşine düşecektir. Yani diziden ayrılması halinde yeni bir karakterle farklı bir dizide karşımıza çıkması şaşırtıcı olmayacaktır.

Kenan Çoban’ın ayrılması halinde menajerinin oyuncunun boşta kaldığına dair bir söylenti duymayı bekliyorduk. Fakat korona virüs salgını yüzünden oyunculara ve setlere olan erişimimiz kısıtlı durumdadır. Ama bize göre Kenan Çoban herkes tarafından beğenilmiş vazgeçilmez bir oyuncudur. Yönetmenler bu tür oyunculardan hemen ayrılmak istemezler. Bu yüzden Kenan Çoban’ın Eşkıya dizisinde devam edeceğini düşünüyoruz.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Eşkıya Fahri Ölecek mi? Kenan Çoban Diziden Ayrılıyor mu?” üzerine 1 yorum

 1. BAHAR dedi ki:

  ayrılsın kenan çoban bu ne be diziden çıkmak bilinmiyor 3 sezon ne kadar muhteşemse 4 ve 5 sezon o kadar vasat yazmayı senaeryo çıkartmayı bilmiyorlar
  ömür ceren berderli oglu ilyas la ewli olmadı meryem çakırbeyli yani deniz çakır ın çakması gibi
  zaten dizide esra dile getirdi
  taklitler asıllar ını yaşatır deniz çakır ı 126 bölümden sonra diziye dahil edilcekti 153 bölüm de ölmeden o sahne efsane birde 5 sezon finali efsane ana dizi o kadar berbatlaşmışya tabi raci şaşmaz olmayınca hatalar oluyorda hata da deyil bilerek olan birşey eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  ilyas yengesinin kopyasıyla beraber
  HIZIR ALİ MERYUEM İN YİGENİYLE EWLENSİN OLMADI ECE HAKİM AMERİKA YA DÖNMESSE MERYEM OLARAK SOKUN
  YADA SELEN KORKUTAN I ARTIK BUNUDA YAPABİLİRSE BAHADIR ÖZDENER DİZİ KARADENİZDE BAŞLAMALI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.