Eşkiya (EDHO) Mübeccel Neden Yok? Benian Dönmez Eşkiya’dan Neden Ayrıldı?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeni gelen oyuncuları konuşurken 3. sezonda dizide yer almayan oyuncuları kaçırdık; bilmem fark ettiniz mi bilmiyorum ama Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 19 eylül salı günü yayınlanan 72. bölümünde dizide önemli iki karakter yoktu; bunlardan bir tanesi dizide Esra karakterine hayat veren Sevcan Yaşar diğeri de Mübeccel karakterine hayat veren Benian Dönmezdi.

Bilindiği üzere Benian Dönmez ve Tuna Orhan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde eş olarak yer alıyordu; biri silah imalat ustası ve para avcısı Servet karakterine hayat verirken diğeri Servet’in eşi laf ebesi ve taşıyıcısı Mübeccel karakterine hayat veriyordu.

Aldığımız duyumlara göre Tuhan Ercan’ın hayat verdiği Servet karakteri diziye devam ederken Benian Dönmez’in Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz  dizisinden ayrıldığı haberi geldi. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde artık laf taşıyan ve ortalığı karıştırarak izleyiciye eğlenceli dakikalar yaşatan Mübeccel karakteri olmayacak. Şuanda Mübeccel karakterinin senaryo gereği nasıl diziden ayrılacağı ile ilgili bilgi yok. Muhtemelen ilerleyen günlerde bahsi geçeçektir senaryoda

Benian Dönmez Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan Neden Ayrıldı?

Benian Dönmez çok büyük bir oyuncu değil ki Edho gibi büyük bir projeyi bırakıp başka bir dizide başrol olsun bu nedenle ben Benian Dönmez’in senaryo gereği diziden ayrıldığını düşünenlerdenim; ancak resmi bir açıklama gelirse sizlerle paylaşacağız.

Benian Dönmez  Çelik’in Trt1’in yeni dizisi Aslan Ailem’de yeni bir iş bulduğunu öğrendik. 

 

 

 

 

 

Eşkıya 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezon 2020-2021
Oktay Kaynarca Eşkıya’dan Ayrılıyor mu ? Hızır Çakırbeyli Ölecek mi?
Eşkıya Fahri Ölecek mi? Kenan Çoban Diziden Ayrılıyor mu?
Eşkiya 7 Nisan 2020 Var mı? EDHO Yeni Bölümleri Ne Zaman?

“Eşkiya (EDHO) Mübeccel Neden Yok? Benian Dönmez Eşkiya’dan Neden Ayrıldı?” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    meryem i kimse durduramaz zeynebi vurma emrini vereni öldürme hakkı meryem in kıusa sürede zeynep dogmalı 3 yetişkin erkek var 1 de suzi bulun artıkk

  2. Anonim dedi ki:

    ayrılma yok mübeccelsiz olurmu ismi geçiyor yeni suzi gelsin zeynep dogsunnn alpaslan hızırali biri ewlensin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.