Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz(Edho) 18 ekim Alpaslan Gerçekten Öldü mü?

Atv ekranlarında yayınlanmaya devam eden Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde kopuşlar devam ediyor. Son olarak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Nazlı karakteri ile kadın başrol olarak yer alan Müjde Uzman ayrılmış; ancak onun yerine Ceylan karakteri ile Sanem ÇELİK Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz( dizisi oyuncu kadrosuna dahil olmuştu. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz( dizisinde Alpaslan karakteri ne yazık ki senaryo gereği Edho’dan ayrılacak.1

Hızır tarafından ajanlık ile suçlanan Alpaslan amcası Hızır’ın kalbine sıktığı tek kurşun ile ağır yaralanacak. Hemen İlyas ve diğer elemanlar Alpaslan’ı hastaneye götürecek ancak iş işten çoktan geçmiştir. Amcadan gelen kurşun kalbi parça belik etmiştir.

Alpaslan ölmüştür ölmesine ancak Alpaslan hain olmadığı için hainler azalmamıştır. Kendi yeğenini ve istihbaratın başında ki adamın yeğenini öldüren Hızır devleti karşısına almıştır.

Yunus Emre YILDIRIMER Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncu kadrosundan ayrılmıştır.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ölüm Sahnesi Eşkıya

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz(Edho) 18 ekim Alpaslan Gerçekten Öldü mü? (1 Yorum)

  1. Bir şey sormak istiyorum: Bu bilgiye nereden ulaştınız? Yalandır demiyorum ama Meryem vurulunca güya ölecekti, Deniz Çakır da ayrılacaktı. Olmadı öyle bir şey. Bunların hepsi tahmin, gerçek değil. Evet Yunus Emre Yıldırımer’in diziden ayrılma olasılığı var ama kesin bir bilgi yok ortada. Nereden ulaştığınızı söyleyin, mantıklı bir kaynak gösterin, canıma minnet. Ama dizinin senaristi misiniz, yönetmeni misiniz, dizi kadrosunda mısınız da bu bilgiye ulaşabiliyorsunuz? Yalan yanlış haberler uydurup da insanların vaktini çalmaktan vazgeçin artık, herkes Salı günü öğrenir nasılsa neyin ne olduğunu. Hem, ölen karakterler her zaman tamamen ayrılmıyor. Örneğin Doktorlar dizisinde Burak diye bir cerrahi asistanı vardı, hastanede olan patlamada öldü. Ama bundan 20 30 bölüüm kadar sonra, Ela ölümün eşiğindeyken onu gördü, hayal olarak tabii. Yalan haber yapmayın artık.