Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 16 Ocak Salı Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ?
Eşkiya 16 Ocak Salı Neden Yok Neden Yayınlanmadı ? Eşkiya DÜnyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisi 88. bölümü ile 16 Ocak Salı ekranlarda olması gerekirken dizinin yayınlanmayacağı öğrenildi. Ziraat Türkiye Kupası’nın..
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 84. Bölüm Özeti Fragmanı
EDHo da heyecan tüm hızıyla sürüyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz da bu hafta Meryem Hızır’ı tekrar kazanmak isterken otel odasında Candan ile görmüş ve olayı yanlış anlamıştı. Yaşar yine paletin..
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kirli İsmet Kimdir ?
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Kirli İsmet Kimdir ? Eşkiya DÜnyaya Hükümdar Olmaz da heyecan sürerken diziye yeni oyuncular da katılmaya devam ediyor. Mürsel’in yanında görünen yeni karakter Kirli İsmet..
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. Bölüm Özeti Fragmanı
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  80. Bölüm Tüyoları: Tüm sorumluluğu üzerine alan Meryem bunun sonunda Selda’yı Ekrem’e karşı kullanacaktır. Selda’nın ölmesi  durumunda Ekrem’in son oğlunu öldüreceğinden korkar ve dikkatli davranır. Ekrem,..
Eşkiya Selda Kimdir? İrem Sultan Cengiz Kaç Yaşında?
ATV’nin bu sezonda en çok izlenen dizisi olma yolunda ilerleyen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizisi bu senede bomba gibi bir senaryo ile seyircilerinin karşısına çıkmayı hedefliyor. Güzel senaryosunun yanında..
Eşkiya(EDHO) Natocu Ekrem Kimdir? Mesut AKUSTA
Eşkiya Dünyayay Hükümdar Olmaz dizisi oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha dahil oldu. Eşkiya Dünyayay Hükümdar Olmaz dizisinde Nato ile güçlü bağları olan Ekrem karakterine Mesut AKUSTA hayat verecek. Bilindiği üzere Mesut AKUSTA’nın..
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Zafer Kimdir?
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncu kadrosuna yeni bir oyuncu dahil oldu. 3. sezonu ile izleyicisi karşısına çıkan EDHO’ya Kimsesiz Yaşar karakteri ile Olgun Şimşek damga vururken Hızır’ın ekibine yeni..
Tuna Orhan Eşkiya Dünyayya Hükümdar Olmaz’dan Neden Ayrıldı?
Tuna Orhan 3. sezondur Eşkiya Dünyayya Hükümdar Olmaz dizisi kadrosunda yer alıyordu. Eşkiya Dünyayya Hükümdar Olmaz’da Servet karakterine hayat veren Tuna Orhan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın çekirdek kadrosundan bir oyuncu. Bilindiği üzere Eşkiya..
Eşkiya Servet ve Mübeccel Ölecek mi? (Edho)
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 74. bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 3 ekim salı akşamı yayınlanacak yeni bölümünde Server çok özel bir silah üretecek. Servet’in ürettiği bu silah..
Eşkiya (EDHO) Mübeccel Neden Yok? Benian Dönmez Eşkiya’dan Neden Ayrıldı?
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeni gelen oyuncuları konuşurken 3. sezonda dizide yer almayan oyuncuları kaçırdık; bilmem fark ettiniz mi bilmiyorum ama Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 19 eylül salı günü..