Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Zafer Kimdir?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncu kadrosuna yeni bir oyuncu dahil oldu. 3. sezonu ile izleyicisi karşısına çıkan EDHO’ya Kimsesiz Yaşar karakteri ile Olgun Şimşek damga vururken Hızır’ın ekibine yeni bir karakter ve oyuncu da dahil oldu.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Reha’nın ve İlyas’ın ekibine Zafer isminde yeni bir karakter dahil oldu. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Zafer karakteri de yeni sezonda bolca ekranlarımızda olacak. 

Kilolu bıyıklı ve yaşlı bir karakter olarak karşımıza çıkan Zafer karakterine hayat veren ismi ne yazık ki çıkaramadık. Bizlere yardımcı olmak isterseniz yorum olarak sayfamıza yazabilirsiniz. 

[saributon]Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz[/saributon]  3. Sezon diziden ayrılan Yeni Gelen Oyuncular için tıklayınız

dizibilgi google play

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Zafer Kimdir? (8 Yorum)

 1. Ömer Kurt aslen Sivas Zaralıdır. Daha önce Şafak Sezerin kolpaçino film serilerinde Kamil Karakterini canlandırmıştır. Kutsal Damacan İtman de oynamıştır. Kurtlar Vadisinde oynamıştır. Asıl Mesleği Özel Hastanede Yönetici Pozisyonunda görev almaktadır. Sinema Dizi ve Filmlerde sıkça rol almaktadır.

 2. ömer merve birbirine yakısıyor onları nişanlayın ablasını dogurma hakkı onun hem merve ile yakışıyorlar

  • Az önce emniyet müdürlüğü tarafindan yapılan bir toplantıya katıldım zafer karakterini oynayan kisi önümdeki sırada idi…
   Gördüğüm kadarıyla büyük bir ihtimalle kendisi bir emniyet mensubu..
   Merak edenler için gerçek ismini öğrenmek isterdim ama çıktı…

 3. merhaba tipinin çocu olacakmış sevindim ama kızının adı zeynep olamaz o ad çakırbeyli erkeklerinin hakkı tipinin oglu olsun