Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı (2017 2018)

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Oktay Kaynarca’nın hayat verdiği Hızır karakteri Reisliği bırakacak ve Karadeniz’e köylerine yerleşecek. Hızır Reis her ne kadar bu işleri bırakmak istese de tabi ki bırakamayacak. Köyde silahı bırakan Hızır’a saldırı gerçekleştirilecek ve Hızır vurulacak. Hızır yaylada vurulurken şehirde de ortalık karışacak; zira düşmanları İlyas’ı rahat bırakmayacak. Hızır Reis çok ağır yaralanacak uzaktan gelen kurşun ile.

Güncelleme: 31.08.2017  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz  dizisi 3. sezon çekimleri 8 Ağustos Salı günü başlayacak. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz  yeni sezon çekimlerinin aslında eylül ayında başlaması bekleniyordu; ancak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz  dizisinde Zeynep karakterine hayat veren Ece Hakim’in üniversite öğrenimi için Amerika’ya gidecek olması sebebi ile beklenenden erken başlayacak.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezonunda Hızır masadan ayrılmak isteyecek. Ünal Hızır’ı göndermek istemeyecek; ancak Hızır tüm pislikleri temizledikten sonra Hızır Karadeniz’e yerleşe kararı alacak. Hızır vekaleti kardeşi İlyas’a verirlen oğluna da masa da ki koltuğu bırakacak.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın sezon finalinde neredeyse tüm düşmanlar öldü; önce Serkan; sonra Rüstem en sonda Mert.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 71. bölümü ile 30 mayıs salı günü sezon finali yaparak ekranlara veda etti. Atv ekranlarının tarihinde en çok izlenen dizilerinden biri olma rekorunu kıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 3. sezon hazırlıklarına da başladı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncuları mayıs ayı sonunda sezon finali kutlaması sonrasında ayrıldı.

Serkan’ın Vehbi’yi öldürmesi ile Hızır Reis kontrolü kaybeder. Rüstem ise Yılmaz ve Ünal’ın tehditlerine boyun eğmez ve savaşa hazırlanır. Ünal ise Rüstem’i öldürmek için harekete geçer. Artık Ünal ve Hızır Reis’in yardımı ile Rüstem’e savaş açmaktadır. Rüstem ise arkasında ki yabancı güçlere güvenmektedir. Peki bu güne kadar Rüstem’i saklayan ve destekleyen güçler arkasında durmaya devam edecek mi? Diğer taraftan İlyas ise Mert’in defterini düzmeye hazırlanmaktadır.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 3. sezon tanıtım fragmanı şuanda yayınlanmadı; Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 2017 2018 yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3. Sezon Tanıtım Fragmanı

dizibilgi google play

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı (2017 2018) (2 Yorum)