Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak (72. Bölüm) 2017

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezon başlama tarihi belli oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonu ile 19 eylül salı günü izleyicisi karşısına çıkacak. 

Güncelleme: 31.08.2017  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz  dizisi 3. sezon çekimleri 8 Ağustos Salı günü başlayacak. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz  yeni sezon çekimlerinin aslında eylül ayında başlaması bekleniyordu; ancak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz  dizisinde Zeynep karakterine hayat veren Ece Hakim’in üniversite öğrenimi için Amerika’ya gidecek olması sebebi ile beklenenden erken başlayacak.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz  dizisi 71. bölümü ile 30 mayıs salı günü izleyicisi karşısına çıktı ve sezon finali yaparak izleyicisinden müsaade istedi. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz  dizisi 72. bölümü ile 2017 2018 yeni sezonda tekrar izleyicisi karşısında olmaya devam edecek. Peki Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz  yeni sezon ne zaman başlayacak?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz  dizisi geçen sezon 4 ekim 2016’da yeni sezona başlamış ve rakiplerine göre sezona geç giren dizi olmuştu. Bu sezon da Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz  dizisinin yüksek maliyeti sebebi ile reytinglerin düşük reklam gelirlerin az olacağı eylül ayında değil de ekim ayında ekran karşısında olması bekleniyor.

Şuanda kadar Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz  dizisi yapımcısı Fark Film veya Atv veya Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz  oyuncuları tarafından açıklanmış bir yeni sezon tarihi yok; Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz  yeni sezon tarihi kesin olarak belli olduğunda sayfamıza eklenecektir; ancak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın daha erken başlaması beklenmezken en geç 10 ekim 2017’de ekranlarda olacağını söyleyebiliriz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz  72. bölümü ile 3 ekim 2017 salı günü Atv ekranlarında olacak. 

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon 72. Bölüm

Eşkıya 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezon 2020-2021
Oktay Kaynarca Eşkıya’dan Ayrılıyor mu ? Hızır Çakırbeyli Ölecek mi?
Eşkıya Fahri Ölecek mi? Kenan Çoban Diziden Ayrılıyor mu?
Eşkiya 7 Nisan 2020 Var mı? EDHO Yeni Bölümleri Ne Zaman?

“Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak (72. Bölüm) 2017” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Nezaman baslayacak adamgibi birsey söyleyin Kardeşim bizimle daldami geciyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.