Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yaşar Kimsesiz kimdir? Olgun Şimşek

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kadrosuna çok önemli isimler bu hafta dahil olacak. Bilindiği üzere 19 eylül salı günü yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 72. bölümde Hızır Reis kızı Zeynep’i mezara verince tekrar İstanbul’a dönmüş ve intikam yeminleri etmişti; Hızır’ın annesi her ne kadar torunun intikamını alsa da Hızır kızına bu sonu reva görenlerin peşine düşmüştü.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezonunda Hızır’ın en büyük rakiplerinden biri de Yaşar olacak. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz  dizisinde Yaşar karakterine Olgun Şimşek hayat verecek. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile Olgun Şimşek yıllar sonra tekrar izleyicisi ile buluşacak.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 73. bölüm fragmanında Yaşar karakteri herkes haddini bilecek diyerek Hızır’a gelir gelmez posta koyacak.

Yaşar Kimsesiz kimdir?

Yaşar Kimsesiz yetimhanede büyüyen korkusuz ve yalnız bir adamdır. Kimsesi olmadığı için yetimhanede ona kimsesiz soyadı verilmiştir. Her ne kadar onun lakabı Kimsesiz olsa da aslında sokaklarda tüm çöp, hurda işi yapan adamlar onun adamıdır. Çevresinde biriktirdiği çakallar ile İstanbul’da pis işler ondan sorulur olmuş

Yaşar’ın işi geri dönüşümdür; kimin nerede bir pisliği var hepsini bilir ve uzmanlık alanı olan kişisel atıkları bilgiye döndürerek herkese şantaj yapar.  Yeri geldiğinde herkesi tehdit edip istediğini yaptırabilecek kadar donanımlıdır. Biraz deli, oldukça korkusuzdur. İnsanların zayıf noktalarını nasıl kullanacağını bilir.

Olgun Şimşek Kimdir?

Olgun Şimşek 1971 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir ve 46 yaşındadır. İStanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunu olan Olgun Şimşek İbrahim Tatıses ve Yılmaz Erdoğan’ın katkıları ile bir anda ünlü oldu. Önce İbo Show’da sonra da Bir Demet Tiyatro’da yer aldı. Yalan Dünya dizisinde yer alan Olgun Şimşek 2012’den beri televizyonlarımızda yer almıyor. Olgun Şimşek daha çok güçlü sesi ile ekranlarımızda yer alıyor.

Eşkıya 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezon 2020-2021
Oktay Kaynarca Eşkıya’dan Ayrılıyor mu ? Hızır Çakırbeyli Ölecek mi?
Eşkıya Fahri Ölecek mi? Kenan Çoban Diziden Ayrılıyor mu?
Eşkiya 7 Nisan 2020 Var mı? EDHO Yeni Bölümleri Ne Zaman?

“Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yaşar Kimsesiz kimdir? Olgun Şimşek” üzerine 4 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  diziy e yeni birilerini sokun kadın oyuncu onlardan biri suzi olsun

 2. Anonim dedi ki:

  zeynep zeynep çakırbeyli olarak tekrar dogsun alpaslan hızırali ilyas seçin tabi yeni bir suzide

 3. Anonim dedi ki:

  vav vav olgun şimşek tek adam rolünün hakkını veren hızırın düşmanı olmasın ceylanın görüştügü olsun

 4. ⭐⭐ dedi ki:

  :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.