Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Teoman Kimdir? (Birol Ünel)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3. sezona girerken kadrosunu adete efsane isimler ile güçlendirmeye devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 2. sezon finalinden sonra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ceylan karakterine hayat veren Sanem Çelik’in senaryo gereği diziden ayrılacağı iddia edilmişti; ancak yeni sezon senaryosunda Ceylan karakterinin oldukça etkili olacağını göreceğiz; zira Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kadrosuna yeni dahil olan Birol Ünen Ceylan’a aşık bir eşkiyaya hayat verecek
Teoman Yıldıran kimdir?
Teoman tam bir alkoliktir; yıllarca yurt dışında yaşamıştır. Yurt dışında da başı belaya giren Teoman  kirli hayatından arınması için devletle bağlantıları olan abisi tarafından Türkiye’ye gönderilir.
Teoman’ın Türkiye’ye geldiğinde amacı yeni bir sayfa açmak gibi görünse de gelir gelmez masaya oturmak ister. Aslında Teoman’ın abisi onu masaya oturtarak Teoman üzerinden masayı kontrol etmek ister.

Teoman Eli kolu uzun, istediğini almanın yollarını bilen, iş bitirici, tehlikeli bir adamdır. Zamanında Ceylan ile evlenmeyi çok istemiş, yıllar geçmesine rağmen bu arzusundan vazgeçmemiştir.

Birol Ünel Kimdir?

1961 yılında Mersin’in Silifke ilçesinde doğmuştur. Almanya göçmeni bir ailenin çocuğudur. Hannover Tiyatro ve Müzik Yüksek Okulu mezunudur. Almanya’da bir çok projede yer almıştır.

Eşkıya 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezon 2020-2021
Oktay Kaynarca Eşkıya’dan Ayrılıyor mu ? Hızır Çakırbeyli Ölecek mi?
Eşkıya Fahri Ölecek mi? Kenan Çoban Diziden Ayrılıyor mu?
Eşkiya 7 Nisan 2020 Var mı? EDHO Yeni Bölümleri Ne Zaman?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.