Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meryem Uzerli Neden Ayrıldı

Konuk olarak katıldığı ve 5-6 bölümlük bir antlaşmayla  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oynayan Meryem Uzerli instagram hesabından duyurduğu yazısında ”Bende senin gibi bir misafirim ve kurallar bu” diyerek misafir olarak sürdürdüğü ve 15 bölüm olarak kaldığı diziden ayrıldığını açıkladı.

CIA ajanı Suzi’nin hikayesi böylelikle sona ermiş oldu. Aslında basında Suzi karakteriyle dizide rol alan Meryem Uzerli’nin 3 bölüm daha dizide kalması için görüşmelerin sürdüğü yer almaktaydı. Meryem Uzerli’nin ocak ayında yeni bir proje ile ekranlara gelmesi bekleniyor.

Meryem Uzerli Kimdir ?

12 ağustos 1983 tarihinde Almanya da doğmuştur. 35 Yaşındadır. 173 cm boyundadır. Babası Türk annesi Almandır. Almanya da okul hayatını tamamlayıp yine Almanya da oyunculuk eğitimi almıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem rolünde görev almıştır. Son olarak ise Eşkiya Dünyaya  Hükümdar Olmaz dizisinde rol almıştır.

Eşkıya 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezon 2020-2021
Oktay Kaynarca Eşkıya’dan Ayrılıyor mu ? Hızır Çakırbeyli Ölecek mi?
Eşkıya Fahri Ölecek mi? Kenan Çoban Diziden Ayrılıyor mu?
Eşkiya 7 Nisan 2020 Var mı? EDHO Yeni Bölümleri Ne Zaman?

“Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meryem Uzerli Neden Ayrıldı” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    ilyas ilyas ilyas esradan uzak duracak kimden olursa olsun 1 çocugu olsun esradan deyil ilyas o sahnede agladı oglumu aldırdı dedi o haketmiyo ilyası esra hak etmiyo ilyasıııı

  2. Anonim dedi ki:

    niye ayrılıyo neden meryem uzerliyi görmek istemeyen diziyi i,zlemesin bari ilyasa esradan daha iyi birini bulun esranını esirgedigini esirgedigini versinn 1 çocuk ama esradan deyil esradan deyil ne olursa olsun baba olmak istiyorum dedi handan alpaslanın annesi esra yüzünden öldü ilyasa meryemin ailesinden olsun esra anne olmayı hak netmedi etmiyo belkide baba olmayı hak eden kişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir