Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meryem Uzerli Neden Ayrıldı

2 yorum
257

Konuk olarak katıldığı ve 5-6 bölümlük bir antlaşmayla  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oynayan Meryem Uzerli instagram hesabından duyurduğu yazısında ”Bende senin gibi bir misafirim ve kurallar bu” diyerek misafir olarak sürdürdüğü ve 15 bölüm olarak kaldığı diziden ayrıldığını açıkladı.

CIA ajanı Suzi’nin hikayesi böylelikle sona ermiş oldu. Aslında basında Suzi karakteriyle dizide rol alan Meryem Uzerli’nin 3 bölüm daha dizide kalması için görüşmelerin sürdüğü yer almaktaydı. Meryem Uzerli’nin ocak ayında yeni bir proje ile ekranlara gelmesi bekleniyor.

Meryem Uzerli Kimdir ?

12 ağustos 1983 tarihinde Almanya da doğmuştur. 35 Yaşındadır. 173 cm boyundadır. Babası Türk annesi Almandır. Almanya da okul hayatını tamamlayıp yine Almanya da oyunculuk eğitimi almıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem rolünde görev almıştır. Son olarak ise Eşkiya Dünyaya  Hükümdar Olmaz dizisinde rol almıştır.

Related Post

READ  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meryem Uzerli Neden Yok Diziden Ayrıldı mı ?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 20 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meryem Uzerli Neden Ayrıldı (2 Yorum)

  1. ilyas ilyas ilyas esradan uzak duracak kimden olursa olsun 1 çocugu olsun esradan deyil ilyas o sahnede agladı oglumu aldırdı dedi o haketmiyo ilyası esra hak etmiyo ilyasıııı

  2. niye ayrılıyo neden meryem uzerliyi görmek istemeyen diziyi i,zlemesin bari ilyasa esradan daha iyi birini bulun esranını esirgedigini esirgedigini versinn 1 çocuk ama esradan deyil esradan deyil ne olursa olsun baba olmak istiyorum dedi handan alpaslanın annesi esra yüzünden öldü ilyasa meryemin ailesinden olsun esra anne olmayı hak netmedi etmiyo belkide baba olmayı hak eden kişi