Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır Ali Kimdir? Yalçın Hafızoğlu Kimdir

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 29 kasım salı akşamı ekranlara gelen 49. bölümde büyük bir sürpriz yaşandı ve Ceylan herkesten gizlediği oğlu Hızır Ali’yi piyasaya sürdü. Sanki büyük bir markanın özel konsepti gibi Çakırbeyli ailesine sunulan Hızır Ali’nin amcasına benzemesi de dikkatlerden çekmedi.

Ceylan Hızır’ın oğlu olduğunu gözlerine sokar gibi de oğluna yıllar önce Hızır Ali ismini uygun görmüştü. Peki Ceylan’ın oğlu Hızır Ali’nin babası kimdir?

Ceylan ile Hızır’ın Meryem’den önce bir birlerine sevdalı olduklarını ancak Hızır’ın annesinin Ceylan’ın aileleri için uygun bir kız olmadığı için Ceylan’ı kabul etmediğini ve Ceylan ile Hızır’ın evlenemediklerini biliyoruz. Peki Hızır Ali gayri meşru bir çocuk mu? Evet Hızır Ali Hızır Çakırbeyli’nin Ceylan’dan olma gayrımeşru çocuğu.eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-yalcin-hafizoglu

Ancak şunu unutmayalım Hızır Ali her ne kadar gayrımeşru olsa da Hızır gibi bir aslanın oğlu. Aslanın oğlunun aslan mı yoksa çakal mı olacağını ileri ki bölümlerde daha net göreceğiz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu Ayrılan ve Yeni Gelen Oyuncular 2017 için [pembebuton]tıklayınız[/pembebuton]

EDHO Hızır Ali Karakterini Kim Canlandırıyor?

Edho dizisinde Hızır Ali karakteri daha önce bir çok dizide rol almış Yalçın Hafızoğlu canlandırıyor. Peki Yalçın Hafızoğlu  kimdir?

1989 yılında İstanbul’da doğan güzel gözlü oyuncu  Yalçın Hafızoğlu 27 yaşındadır. Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümü mezunu olan Yalçın Hafızoğlu çok iyi şekilde bateri çalmaktadır Bateri eğitimlerinin yanı sıra oyunculuk eğitimide alan Yalçın Hafızoğlu son olarak Kiralık Aşk dizisinde Selim karakterini canlandırdı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. Bölüm Özeti Fragmanı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır Ali Kimdir? Yalçın Hafızoğlu Kimdir (2 Yorum)