Eşkiya 3 Mart 2020 Yeni Bölüm Var mı? EDHO 159. Bölüm Ne Zaman?

Onur Tan’ın yönetmenliğini yaptığı yayınlandığı ilk bölümden itibaren uzun soluklu olacağını tahmin ettiğimiz Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi seyircileri ekran başına kitlemeye devam ediyor. 5 sezondur istikrarını bozmadan her reyting sıralamasının dizi ATV ‘nin reyting şampiyonu olarak ilan edildi. Konusu ve karakterleri bakımından bizlere 2003 Kurtlar Vadisi sezonunu hatırlatan dizinin senarist koltuğunda Raci Şaşmaz oturuyor. Raci Şaşmaz Kurtlar Vadisi serüveninde yakaladığı kitleyi tatmin etmeye devam ediyor.Peki  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 3 mart yeni bölümü ne zaman?

Başrollerini Oktay Kaynarca’nın (Hızır Çakırbeyli) paylaştığı dizinin konusu çocuk yaşta girdiği yer altı dünyasının lideri olmayı planlayan bir adamın azim ve hıs dolu mücadelesiyle geçiyor. Her türlü haksızlığa karşı çıkan, bu uğurda bir çok eşini dostunu kaybeden Hızır Çakırbeyli bütün zorluklara göğüs gererek en tepeye çıkmaya hazırlanıyor. Nefes kesen yeni bölümleriyle seyircisini ekran başına kilitlemeyi başaran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümlerini heyecanla bekleniyor.

Eşkıya (EDHO) 159. Bölüm 3 Mart Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Haftanın ilk gününü eğlenceli haline getiren yapımlardan biri olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölüm ne yazık ki 3 Mart’da ekranlara gelemeyecek. Ziraat Kupası yarı finallerinin oynanacağı 3-4 Mart EDHO ‘nun yayınlandığı gün olan salı gününe denk geliyor. Bu yüzden dizi izleyici kaybetmemesi için yeni bölümlerine 1 hafta ara veriyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 159. Bölüm 9 Mart‘ta izleyicisine kavuşacak.


Eşkiya 3 Mart 2020 Yeni Bölüm Var mı? EDHO 159. Bölüm Ne Zaman? (2 Yorum)

  1. Sizin yapacağınız işin taa ……..şehit verdigiimiz bu ülkede millet tererun ne mal olduğu gercgini ıspatlayan bi diziyi maç yüzünden yayinlamıyosunuz millet macmi düşünüyor bu acılı gunlerde yazıklar olsun size

  2. AMAAM KAVUŞMASI DİZİ DEYİL Kİ SENARİST 1 KERE SENARİST DEYİL O DİZİNİN BEYNİ RACİ ŞAŞMAZ DI GİTTİ BARİ BAŞARILI OLUNAYDI YAZMAK İÇİN YAZAN SENARİSLER HIZIR ALİNİN HAYATINA ACİL MERYEM SOKUN VE VE VE VE İLYAS IN 1 OGLUŞU OLSUN OGLU OLSUN OGLU OLSUN OGLU OLSUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN